Dorma Otomatik Fotoselli Kapı

Dorma Otomatik Fotoselli Kapı

Teknolojinin insan hayatına etkileri giderek artmakta ve söz konusu etkiler kapılar üzerinde de görülmektedir. Özellikle 1990’lı yıllardan sonra kapıların otomatik olarak çalışmaya başlamasından sonra insanların hayatlarında ciddi değişiklikler olmuştur. Söz konusu değişikliklerden bir tanesi de fotoselli kapıların üretilmeye başlanmasıyla yaşanmıştır. Fotoseller kızılötesi ışınlar ile çalışmakta ve bu şekilde işlevini yerine getirmektedir. Fotoselli kapıların üretimi farklı firmalar tarafından yapılmakta olup bunların genel özellikleri aynı olsa da farklı özellikleri de bulunmaktadır. Dorma otomatik fotoselli kapı da farklı özelliklere sahiptir ve insanların beklentilerini rahatlıkla karşılayabilmektedir. Dünyanın birçok noktasında faaliyet gösteren firma ülkemizde de faaliyet göstermekte ve satışlar yapmaktadır. İnsanlar kendi ihtiyaçları doğrultusunda bunlar arasından seçimde bulunabilmektedir.

Dorma Otomatik Fotoselli Kapı Özellikleri

Dorma otomatik fotoselli kapı üretimleri yapılırken kullanılan malzemelerin çok kaliteli olması ürünlerin uzun süreli kullanımına fırsat vermektedir. Bunun dışında işçilik kalitesi de oldukça yüksektir tüm bunlar değerlendirildiğinde ürünlerin de çok kaliteli olduğunu söylemek mümkündür. Öyle ki farklı hava koşullarında dahi çok rahat bir şekilde çalışmaktadır. Dolayısıyla da kullanıldıkları alanlarda herhangi bir performans kaybı olmadan kapılar işlevlerini yerine getirebilmektedir. Bunun dışında kapılarda bazı özellikler ayarlanabilmektedir. Ayarlanabilen özellikler arasında kapıların açılıp kapanma hızları bulunmaktadır. Yavaş açıl yavaş kapan özelliği aktif edilebilmekte ve böylece de insanlar için kapılar biraz daha güvenli olmaktadır. Ayrıca frenleme sistemi de bu özellikle birlikte kullanılabilmektedir. Bunların dışında güvenlik adına emniyet sistemi bulunmakta ve bu özellikle sayesinde kapılar çarpma anında durmaktadır. Ters yöne hareket eden kapılar insanların ciddi bir yara almasını önlemektedir. Firma tarafından üretilen motorlar arasında akü ile çalışanlar da bulunmakta ve böylece elektrik kablolarına gerek kalmadan kapılar açılmaktadır.

Dorma Otomatik Fotoselli Kapı Garantisi

Dorma otomatik fotoselli kapı bunların dışında farklı özelliklere de sahiptir. Fotoselleri devre dışı bırakma seçeneği sayesinde kapılar normal şekilde de kullanılmaktadır. Ayrıca söz konusu ürünler firmanın garantisi altında bulunmakta ve yaşanabilecek herhangi bir sorun durumunda garanti kapsamında ücretsiz olarak onarılmakta ve aynı şekilde kullanılmaya devam edilmektedir.

dorma fotoselli kapı - otomatik fotoselli kapı - fotoselli kapı - fotoselli kapı fiyatları

Dorma Otomatik Fotoselli Kapı Ve Sistemleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir