Fotoselli Cam Kapı

FOTOSELLİ CAM KAPI NEDİR?

Fotoselli cam kapı, günümüzde en çok tercih edilen kapı türlerinden biridir. Hem estetik olarak hem de kullanış olarak oldukça elverişlidir. Fotoselli cam kapı, iki yana doğru açılıp kapanma işlemi ile kullanış olarak rahat ve hijyen konusunda da içinizi rahat ettirecektir. Genellikle toplumun yoğun olarak kullandığı noktalarda kullanılır. AVM girişlerinde, plaza kapılarında buna örnek olabilir. Hem daha sağlığa uygun hem de daha estetik görünmesinden dolayı tercih konusudur.

Fotoselli cam kapı, tercih edildiği noktalarda kayar kapıların çok düşük seviyeli bir profil kullanarak veya hiç profil kullanmadan camların yerleştirilmesidir. Fotoselli cam kapıların 4 ana sistemi bulunuyor. Bunlar, algılama sistemi, kontrol paneli yönetim sistemi, kanat profilleri sistemi, motor ve yürütme grubu sistemidir. Bu ana sistem sayesinde fotoselli cam kapının devreye geçerek çalışması sağlanır.

Fotoselli Cam Kapı Kullanım Alanları

Fotoselli cam kapı, toplumun sıklıkla kullandıkları alanlarda görmek mümkündür. AVM, plaza veya hastane gibi halka açık ve çok yoğun bölgeler de kullanımı daha çok tercih edilir. Bunun en büyük nedenlerinden beri sağlık açısından önemli olmalıdır. Kapının kendiliğinden açılıp kapanabilir olması kullanıcıları çeşitli bakterilerden koruyacaktır. Mevsimsel sıcaklıklara da ayak uyduracaktır. Yazın içerinin serinliğini kışın ise sıcaklığını korumak üzere tasarlanmıştır.

Fotoselli Cam Kapı Teknik Detayları

Fotoselli cam kapının çalışma süresi 24V motor ile sınırsızdır. Fotoselli cam kapı açılıp kapanır iken yavaş bir şekilde kapanır böylece ani kazaları önleyebilir. Böylelikle yumuşak hareketler yaparak kullanım ömrünü de uzatır. Birden çok renk seçeneği ile de sizlere istediğiniz mekana uygun bir şekilde fotoselli cam kapı yaptırabilme özelliğini sunar. Böylelikle iç tasarımınızın dekorunu bozmak zorunda kalmazsınız.

Fotoselli Cam Kapı Model Seçenekleri

Kullanacağınız mekana göre bir model seçebilme şansınız çok fazla çünkü birden fazla çeşit seçeneği mevcut. Üst askı profili uygulamalı fotoselli cam kapı ve Inox askılı otomatik fotoselli cam kapılar bunlara örnek olabilir. Böylelikle fotoselli cam kapı kullandığının mekan her neresi olursa olsun. İsterseniz bir AVM ister hastane hem sağlık açısından hem de kolaylık açısından en büyük destekçiniz olacaktır.

img_2e51d5-e18061-a8d1ab-ff4fd8-89a71b-ee8585

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir