Fotoselli Döner Kapı

FOTOSELLİ DÖNER KAPI

    Son zamanlarda insan giriş çıkışının yoğun olduğu yerler de karşımıza çıkan fotoselli döner kapı hijyen, enerji tasarrufu ve kolay geçiş sağlar. Günümüzde bir çok iş yerlerinde kullanılan fotoselli döner kapı insan gücü kullanmaya gerek duymadan kendiliğinden dönerek açılırlar.

Fotoselli Döner Kapı Kullanım Alanları

     Modern hayatın getirmiş olduğu yeniliklerden biri olan fotoselli döner kapı insanlar için zaman kazancı ve enerji tasarrufu sağlamaktadır.

Günümüzde yaygın olarak kullanılmaya başlayan fotoselli döner kapı bir çok kurum ve kuruluşların girişinde, alış veriş merkezlerinin girişlerinde, bir çok özel hastanelerin giriş bölümlerinde, spor salonlarının girişlerinde kısacası insan giriş çıkışının yoğun olduğu yerlerde tercih edilmektedir.

Size modern ve kaliteyi sunmayı ilke edinen firmamız tarafından üretilen ve montajı yapılan fotoselli döner kapı profesyonel bir şekilde sizlere sunuyoruz.

Fotoselli Döner Kapı Teknik Yapısı

     Teknik yapı özelliği fazla olan fotoselli döner kapıların göze çarpan ve olmazsa olmazı olan en önemli teknik yapısı radarıdır. İnsanı algıladığı anda dönmeye başlayan fotoselli döner kapının hızı insan adım hızını geçmemeli yani insan adımından daha hızla dönmemelidir. Hızlı olması durumda bazı kazalara sebebiyet verebilir.

Teknik yapısı;

  • Algılama (radar) sistemi
  • Kontrol paneli yönetim sistemi ( kapı sisteminin beyni )
  • Fotoselli döner kapının en önemli parçası olan motor ve yürütme sisteminden oluşmaktadır.

Herhangi bir itmeye güç kullanmaya gerek kalmadan çalışan fotoselli döner kapılar özellikle alış veriş merkezlerinde karşımıza çıkmaktadır. Yoğun insan giriş çıkışı olan binaların ve iş yerlerinin tercih ettiği fotoselli döner kapı sisteminin firmamız sizlere sunuyor.

Fotoselli Döner Kapı Fiyatları

     Günlük yaşantımızda uğradığımız bir çok kurum ve kuruluşlar da karşımıza çıkan fotoselli döner kapılar fiyatı ile bir çok şirketi düşündürüyor. Ama sağladığı faydalar sayesinde yine de tercih edilmektedir. Fotoselli döner kapılar estetik görünüşü ve sağladığı bir çok faydalarından dolayı kullanılmaya başlanılmıştır.

Firmamız için önemli olan müşteri memnuniyeti ile sizlere en iyi hizmeti ve kaliteyi sunuyoruz. Fiyatımız kalitemizdir. Fotoselli döner kapı fiyatı konusunda bilgi edinmek için bizlere ulaşa bilirsiniz. Sizleri firmamızda ağırlamaktan onur duyarız. Gelip göreceksiniz ki sizlere sunduğumuz hizmeti ve farkımızı siz de göreceksiniz.

imgres

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir