Fotoselli Dükkan Kapısı

FOTOSELLİ DÜKKAN KAPISI

Fotoselli kapılar açmak için her hangi bir güç uygulamadığımız  geçiş alanına girildiği andan itibaren kişiyi algılayan ve artık çok yaygın şekilde kullanılan kapılardır. Fotoselli kapıların  benzer işleyişleri birbirlerinden ayırt edilmesini zorlaştırsa da kullanılan malzeme ve dayanıklılık kullanım kolaylığı bakımından fark yaratır. Şirketimiz kolaylık, rahatlık ve uzun süre kullanılması için tasarladığı sistemleri kolaylıkla istenilen yere uygulayabilmektedir. En önemli husus müşterilerin uzun vadede şık tasarlanmış, dayanıklı ve üst düzeyde performans sağlayabilen ürünlerden memnuniyetleridir.

Kullanım Alanı

Fotoselli dükkan kapısı günümüzde her bina çeşidi için bir kullanılabilir durumdadır. Özellikle dükkanlar için kaçınılmaz bir gereklilik haline gelmiştir. Bu sayede birçok amaca aynı anda ulaşılabilmektedir. Dükkanlarda ısı kaybının önlenmesi ve müşteriye sunulan hizmetin kalitesi gibi bir çok hususta yardımcı olmaktadır. Ayrıca fotoselli kapının yaşlılar ve engelli insanlar için de kullanım kolaylığı sağladığı unutulmamalıdır.

Teknik Detaylar

Fotoselli dükkan kapısının işleyiş mantığı insan gözüne benzer bir mantıkla işler. Kapının üst kısmında bulunan fotosel kapının geçiş alanına girildiği anda sizi algılar ve hiçbir fiziksel güç kullanmadan kapının açılmasını sağlar. Kullanılan fotosel aslında tüm ışığa ve çok geniş çevredeki harekete duyarlıdır ancak ışık direncini sağlayan LRD denilen dirençler siyah bir tüple yerleştirilerek istenilen açıdaki hareketi algılaması sağlanabilmiştir.

Model Seçenekleri

Fotoselli kapılar kullanılacakları dükkanın özelliğine, isteğe ve gerekliliğe çeşitli türlerde uygulanabilir.Fotoselli kapılar arasında; döner kapı sistemleri, dairesel kapı sistemleri, teleskopik kapı sistemleri, cam cama kayar kapı sistemi, sağlık kurumları kapı sistemleri, 90 derece kapı sistemleri ayrıca Prizmatik fotoselli kayar kapı, kendinden hava perdeli otomatik kayar kapı (Air Gate) Eğimli otomatik kapı, Medya panelli otomatik kayar kapı gibi çok fazla model sayılabilir.

fotoselli-kapi-1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir