Fotoselli Kapı Anadolu Yakası

Fotoselli Kapı Anadolu Yakası

Otomatik fotoselli kapı tipleri bankalar, iş merkezleri, oteller, hastaneler, mağazalar ve alışveriş merkezleri gibi yaya trafiğinin çokça yoğun olarak aktığı mekânlarda kullanılması tercih edilen estetik ve hızlı kapı tipleridir. Açma kapama bakımından düşünüldüğünde seri bir şekilde bu işlemi gerçekleştirmekte ve aynı zamanda farklı cam ve renk seçenekleriyle estetik görünüm kazanmaktadır. Otomatik fotoselli kapılar içerisinde alüminyum bulundurmalarının yanı sıra genel itibari ile seçilebilen cam çeşitlerinden oluşmaktadır. Hem camın kalitesi hem de seriliği dolayısıyla bina içi sıcaklığı diğer kapı tiplerine göre daha etkin bir şekilde içeride tutmaktadır. Yazın içerideki serin havayı, kışın ise içerideki sıcak havayı oldukça başarılı bir şekilde içeride tutmakta ve bina ısısını dengelemektedir. Fotoselli Kapı Anadolu Yakası bölgesinde oldukça yoğun bir şekilde hizmeti verilen bir ihtiyaçtır.

Fotoselli Kapı Çeşitleri ve Anadolu Yakası

Otomatik fotoselli kapılar çift veya tek kanatlı olarak üretilebilmekle beraber hem yana hızlı bir biçimde açılabilen hem de farklı cam ve renk seçenekleri ile oldukça estetik bir görünüme sahip olabilen kapı türlerindendir. Genel anlamda iki çeşit otomatik fotoselli kapı bulunmaktadır. Fotoselli kapı Anadolu Yakası bölgesinde bu iki tip kapı çeşidi de alternatifleri ile birlikte sunulmaktadır. İlki tek tarafa doğru açılmakta olan, otomatik, standart fotoselli kayar kapılardır. Bu kapılar isteğe veya kapının yerleşeceği yere göre ya sağa ya da sola açılmaktadır.

Çift Taraflı Fotoselli Kapı ve Anadolu Yakası

Fotoselli kapı tiplerinde tek taraflı açılan kapıların yanı sıra bir de çift taraflı olarak açılan kapılar mevcuttur. Bu kapılar aynı anda simetrik bir şekilde iki tarafa da açılabilen, otomatik, standart fotoselli kapılardır. Aynı anda iki yana açılmasıyla hem hızlı bir yaya geçişi sağlamakta, simetrik hareket ettiğinden dolayı estetik bir görünüm sunmaktadır. Bu fotoselli kapı anadolu yakası bölgesinde sık sık kullanılmakta olan bir kapı türüdür. İnsan geçişlerinin yoğun olduğu yerlerde oldukça fazla bir şekilde tercih edilmektedir. Bu kapı tipleri bir sabitin üzerine yerleşebildiği gibi cephe üzerine de yerleştirilebilir.

fotoselli kapı - otomatik fotoselli kapı - çift kanatlı fotoselli kapı

Fotoselli Kayar Kapı Anadolu Yakası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir