Fotoselli Kapı Arnavutköy

Fotoselli Kapı Arnavutköy

Yaygın kullanım alanı bulunan fotoselli kapılar birçok bölgede uyumlu bir şekilde ve uzun ömürlü kullanım imkanı vermektedir. Fotoselli Kapı Arnavutköy apartman, avm, bahçe ve hastane gibi alanlarda iç ve dış ortam uygulamalarında farklı malzeme seçenekleri ile müşterilerin beğenisine sunulmaktadır. Fotoselli kayar özelliği sayesinde giriş ve çıkış işlemlerinin kısa sürede ve uygun bir şekilde yapılmasını sağlayan sistem ile zamandan tasarruf edebilmek ve uzman tasarımların ürünü olması sayesinde de estetik bir görüntü oluşturmak mümkündür. Otomatik algılayıcı eklentisinin yer aldığı modellerde müşteriler tarafından istenen kullanım özellikleri ve ortam şartlarına bağlı olarak istenen farklı çözümlerin sunulması mümkün hale gelmektedir.

Fotoselli Kapı Arnavutköy Teknik Detaylar

Fotoselli Kapı Arnavutköy sistemi içerisinde yer alan en önemli kısım redüktörlu motor olup bu motor açılma hızının kısa sürede yapılabilmesini mümkün kılmaktadır. En az 4-5 mm gövde kalınlığı bulunan Fotoselli Kapı modellerinde gövde kapağının da bakım işlemlerini kolay bir şekilde yapılabilmesine imkan verme adına yeterli kalınlığa sahip olması gerekmektedir. Model içerisinde bulunan elektronik ünite kısmı statik engellere karşı da kapının açılmasını mümkün kılacak şekilde yapılandırılmaktadır. Aktif mikrodalga prensibi ile çalışan hareket sensörleri ise değişen iklim ve ortam şartlarında istenen performansın yerine getirilmesinde aktif bir rol almaktadır. Fotoselli Kapı sistemlerinde kilitleme fonksiyonları 3 farklı şekilde devreye girmekte olup kanatların biri veya her ikisinin kilitlenebilmesinin yanı sıra motor da devre dışı bırakılabilmektedir.

Fotoselli Kapı Arnavutköy Hizmetleri

Ürünün satışından sonraki süreçlerde müşteri isteği doğrultusunda satış sonrasında ihtiyaç duyulabilecek bakım, onarım ve parça değişimi gibi işlemlerin uygun fiyata ve en kaliteli malzemeler ile yapılabilmesini mümkün kılacak şekilde Fotoselli Kapı Arnavutköy hizmetleri ile ilgili sözleşme imzalanmaktadır. Uzman ve deneyimli personellerden oluşan servis ekipleri müşteri memnuniyetini esas alarak ve çözüm odaklı bir yaklaşım içerisinde sorunun nedenleri ile ilgili gerekli çalışmaları yapar ve istenen performansın elde edilmesini mümkün kılacak çözümleri yerine getirir. Piyasada satışa sunulan ürünün sahip olduğu nitelikler ve kalitesine bağlı olarak farklı fiyat seçenekleri mevcuttur. Benzer şekilde 7 gün 24 saat hizmet sunan mobil servis araçları da satış sonrası süreçlerde ön plana çıkmaktadır.

fotoselli kapı - otomatik fotoselli kapı - fotoselli kayar kapı

Fotoselli Kayar Kapı Sistemleri Arnavutköy

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir