Fotoselli Kapı Avcılar

Fotoselli Kapı Avcılar

Otomatik fotoselli kapılar kullanıldıkları yer içerisinde, inşa edildikleri yere göre değişebilmek ile beraber oldukça fonksiyonel bir biçimde işlem görmektedir. Fotoselli kapılar radar sistemi, kartlı geçiş veya şifreli geçiş seçenekleri ile birlikte kullanıma sunulmuş, özel yazılımlar ile beraber desteklenmiştir. Otomatik fotoselli kapılar genel olarak insan akışının yoğun olduğu bölgeler de kullanılmaktadır. İnsan akışı bakımından değerlendirildiğinde bankalar, devlet daireleri, iş merkezleri, oteller, mağazalar gibi yerlerde insanların yoğun olarak hareket etmesi sebebiyle sıkça tercih edilmektedir. Bu yüzden otomatik fotoselli kapı Avcılar ilçesinde yoğun bir şekilde hizmeti verilen ve sıkça tercih edilen bir hizmettir. Bu kapılar tek taraflı yana açılabildiği gibi çift taraflı olarak yana da açılabilmektedir.

Fotoselli Kapı Çeşitleri ve Avcılar

Fotoselli kapı tipleri yapısı bakımından diğer otomatik olmayan ve otomatik kapılar ile karşılaştırıldığında bina için ısıyı koruma bakımından diğerlerine göre çok üstündür. Hem yapımında kullanılan malzemeler itibariyle hem de seri açılıp kapanabilme özelliği ile havayı çok başarılı bir şekilde içeride hapsetmektedir. Bu bakımdan binanın iç tarafı kışın sıcak ve yazın da serin olarak muhafaza edilebilmektedir. Genel anlamda iki tip kapı vardır. İlki tek tarafa açılmakta olan kapı tipidir ki bu tip kapılar sadece sağa veya sadece sola açılabilmektedir. Sabit kanat üzerine inşa edilebildiği gibi duruma göre hareketli kanat üzerine de inşa edilebilir. Tek kanatlı tipleri ise genelde dar alanlara yerleştirilecek kapılarda kullanılır. Tek taraflı fotoselli kapı Avcılar bölgesinde yoğunlukla kullanılmaktadır.

Çift Taraflı Fotoselli Kapı ve Avcılar

Kapı tipleri olarak tek taraflı kapıların yanı sıra çift taraflı olarak iki yana da açılabilen kapılar mevcuttur. Bu kapılar aynı anda hem sağa hem sola açıldıkları için tek kapılı kapılara göre daha hızlı işlev görmektedirler. Simetrik olarak aynı anda hem sağa hem sola açıldıkları için estetik bir görünüm sergilemektedirler. Bu iki yana açılabilen kapılar sabitler üzerine inşa edilebildiği gibi cephe üzerine de inşa edilebilmektedir. Çift taraflı fotoselli kapı Avcılar ilçesinde yoğun insan trafiği sebebiyle oldukça fazla bir şekilde tercih edilmektedir.

fotoselli kapı - otomatik fotoselli kapı - çift kanatlı fotoselli kapı - fotoselli kayar kapı

Fotoselli Kapı Avcılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir