Fotoselli Kapı Avrupa Yakası

Fotoselli Kapı Avrupa Yakası

Fotoselli kapılar oldukça fazla şekillerde sistemleştirilip kurulabilen, radar sistemli, şifreli geçişli veya kartlı geçişli olmak üzere birçok çeşidi bulunabilen bir kapı tipidir. Bu fonksiyonlara ek olarak özel yazılımla eşliğinde farklı tiplerde kapılar inşa edilebilmektedir. Bu gibi fotoselli kapılar yaya trafiğini bolca aktığı hastane, alışveriş merkezleri, mağazalar, şirketler, devlet daireleri gibi yerlerde kullanılmaktadır. Bu otomatik fotoselli kapı Avrupa Yakası bölgesinde oldukça fazla bir şekilde tercih edilmektedir. Çünkü İstanbul Avrupa yakası insan yoğunluğu bakımından düşünüldüğünde oldukça fazla yoğun bir şehirdir. Araç trafiğinin yanı sıra insan trafiği de hayli sık karşılaşılan bir durumdur. Bu gibi kapılar yerleştirildiği yerde insan birikmesini önleyebilmektedir.

Otomatik Fotoselli Kapı ve Avrupa Yakası

Otomatik fotoselli kapılar tek tarafa veya iki tarafa açılabilme özelliklerine sahip, hızlı olmaları ve oldukça seri olmaları sebebiyle oldukça sık bir şekilde tercih edilmektedirler. Fotoselli kapı Avrupa Yakası gibi insan trafiğini oldukça fazla olduğu yerlerde çokça kullanılmaktadır. Bu kapı seri olarak hareket ettiği için insanların geçişini hayli kolaylaştırmaktadır. Bu gibi özelliklerinin yanı sıra bu kapılar bina içi sıcaklığın korunmasında önemli roller üstlenmişlerdir. Hem içeriğinde bulunan yapı malzemeleri hem de seri bir şekilde açılıp kapanması ile birlikte içerideki havayı hapsetmekte ve dışarı ile minimum düzeyde ısı alışverişi yapmaktadır. Binalarınız kışın sıcak, yazın serin kalması için bu gibi fonksiyonel bir kapı şart.

Otomatik Fotoselli Kapı Avrupa ve Kapı Çeşitleri

Fotoselli kapılar kullanılacakları mekâna, kapının yerleştirileceği yere, yerleştirileceği yerden geçecek insan yoğunluğuna bağlı olarak çeşitli şekillerde inşa edilebilir. En temel olarak baktığımız zaman iki çeşit kapı karşımıza çıkmaktadır. Bunlardan ilki tek tarafa doğru açılan, otomatik, standart fotoselli yana kayar kapılardır. Bu kapılar ya sağı ya sola açılabilmektedir. Bazı durumlarda iki tarafa açılan kapılar yerine bu kapılar tercih edilmek zorunda kalınabilir. Diğer tip kapıları iki tarafa da açılabilen, otomatik, standart fotoselli yana kayar kapılardır. Aynı anda hem sağa hem sola açılmaktadır. İster cephe ister bir sabit üzerine kurulabilir. Bu fotoselli kapı Avrupa Yakası bölgesinde çok alternatifli bir şekilde sunulmaktadır.

fotoselli kapı - otomatik fotoselli kapı - yana kayar fotoselli kapı

Fotoselli Kapı Sistemi Avrupa Yakası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir