Fotoselli Kapı Avrupa

Fotoselli Kapı Avrupa

Fotoselli kapı tipleri iş merkezleri, bankalar, hastaneler, oteller, alışveriş merkezleri, mağazalar gibi yaya trafiğinin oldukça yoğun bir şekilde aktığı yerlerde kullanılması tercih edilen kapı tipleridir. Açma kapama sistemleri olarak seri bir açma kapama işlemi yaptığı için konfor ve estetiği birleştirmektedir. Kapılar alüminyumdan oluşmalarının yanı sıra oldukça yoğun bir şekilde cam içermektedir. Bu cam kapılara oldukça estetik bir görünüm katmaktadır. Gerek yapısı, gerek seriliği ile bina için iklimsel özelliklerin korunmasına oldukça yardımcı olmaktadır. Kışın içerideki sıcak havayı, yazın ise içerideki serin olan havayı içeri hapsetmekte, binanın ısısını oldukça başarılı bir biçimde korumaktadır. Fotoselli kapı Avrupa yakasında oldukça yaygın bir şekilde alternatifi bulunan bir hizmet çeşididir.

Fotoselli Kapı Çeşitleri ve Avrupa

Fotoselli kapılar kartlı geçiş, şifreli geçiş ya da radarlı sistem olarak tasarlanıp inşa edilebilmektedir. Veya kendine has yazılımlar oluşturularak da tasarlanabilmektedir. Gövdeleri genellikle alüminyumdan oluşmaktadır. Bu alüminyum gövdenin yanı sıra ağırlıklı olarak camdan oluşmuştur. Bu cam kütlesi kapıya oldukça estetik bir görünüm kazandırmaktadır. Fotoselli kapı Avrupa yakasında sunulan oldukça kalite çeşidi bulunan bir hizmettir. Bu hizmet içerisindeki kapıların birçok opsiyonu bulunmaktadır. Bunlar değişik cam seçenekleri, renk seçim seçenekleri, elektrik kesilmesi halinde kapının alışmasını sağlayacak olan batarya, yana kayarlar için “panik çıkış sistemi” ve elektronik kilit gibi opsiyonel özelliklerdir.

Fotoselli Kapı Çeşitleri Avrupa

Otomatik fotoselli kapılar tek veya çift kanatlı olarak üretilebilen yana kayarak açılmakta olan, cam seçenekleri ile birlikte oldukça estetik görünüm şansına sahip kapılardır. Genel itibariyle iki tip fotoselli kapı çeşidi bulunmaktadır. Fotoselli kapı Avrupa yakasında bu iki seçeneği ile birlikte sunulmaktadır. Bu seçeneklerden ilki tek tarafa doğru açılan, otomatik, standart fotoselli kayar kapılardır. Bu kapılar ya sağa ya sola doğru açılmaktadır. Bir sabit eşliğinde kullanılabildiği gibi sabit olmaksızında kullanılabilir. Bir diğer kapı ise iki yönede açılan, otomatik, standart fotoselli kayar kapılardır. Bu kapılar iki yana da açılmaktadır. Hem iki yöne doğru hızlı bir şekilde açılması hem de simetrik görünümü ile oldukça tercih edilmektedir.

fotoselli kayar kapı - çift kanatlı fotoselli kapı - tek kanatlı fotoselli kapı - fotoselli kapı avrupa

Otomatik Fotoselli Kayar Kapı Sistemleri Avrupa

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir