Fotoselli Kapı Bakırköy

Fotoselli Kapı Bakırköy

Fotoselli kapı sistemleri insan geçişlerinin yoğun olduğu yerlerde sıkça kullanılmakta olan bir kapı tipidir. Hızlı açılmalarının yanı sıra oldukça estetik görünümleri ile de tercih edilmektedir. Bu kapılar özel yazılımlar ile desteklenmekte olup şifreli geçiş, radar sistemi ve kartlı geçiş sistemleri ile beraber kurulabilmektedir. Bu kapılar insan trafiğinin çok yoğun olarak aktığı alışveriş merkezleri, oteller, iş merkezleri, mağazalar, devlet daireleri gibi yerlerde kullanılmakta ve tercih edilmektedir. Hızlı bir hareket sergilemesi ve estetik görünümü ile fotoselli kapı bakırköy ilçesinde çok fazla tercih edilen bir kapı türüdür. Çünkü bu gibi kapılar insanların yoğun olarak yaşadığı ve hareket ettiği yerlerde oldukça kullanışlıdır.

Fotoselli Kapı Sistemler Bakırköy Hizmetleri

Otomatik fotoselli kapı sistemleri, kullanıldıkları mekân için oldukça fonksiyonel görevler üstlenmektedirler. Bu kapı tipleri diğer otomatik veya otomatik olmayan kapı tipleri ile karşılaştırıldığında bina içi ısının korunması bakımından düşünülürse diğer kapılara göre çok daha iyi yalıtım sağlamaktadır. Hem içerdiği malzemeler itibariyle hem de seri açılıp kapanması itibariyle bina için ısının binada hapsolmasını sağlamaktadır. Yazın bina içi serin kışın ise sıcak olarak kalmaktadır. Sağa veya sola açılabilen, iki taraflı olarak da tasarlanabilen, isteğe göre renk ve cam seçenekleri bulunan otomatik fotoselli kapı bakırköy ilçesinde yoğun bir şekilde kullanılmakta ve çok geniş bir alternatif seçenekler dizisi bulundurmaktadır.

Otomatik Fotoselli Kapı Sistemleri Bakırköy

Fotoselli kapıların çeşitlerini inceleyecek olursak çift yöne açılmakta olan, standart özellikli, fotoselli kayar kapılar bulunmaktadır. Bu kapı tipi aynı anda hem sağa hem sola doğru açılabilmektedir. Aynı anda açılması ve kapanması hem hızlı bir hizmet sağlamakta, hem içerisi ile dışarısının ısısının çok fazla alışveriş yapmamasını sağlamakta hem de simetrik görünümü ile estetik durmaktadır. Bu tip kapılar sabitler üzerine veya cephe üzerine inşa edilebilir. Bu tip otomatik fotoselli kapı bakırköy ilçesinde yoğun bir şekilde kullanılmaktadır. Diğer kapı tipi ise tek tarafa açılan kapı tipidir. Bu kapılar isteğe göre veya mekânın durumuna göre ya sağa ya sola doğru açılabilmektedir.

fotoselli kapı - fotoselli kayar kapı - fotoselli cam kapı

Fotoselli Kayar Kapı Bakırköy

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir