Fotoselli Kapı Beylikdüzü

Fotoselli Kapı Beylikdüzü

Fotoselli kapı sistemleri kullanıldıkları mekân içerisinde, inşa edildikleri yer itibariyle oldukça fonksiyonel bir biçimde işlev göstermektedir. Bu kapılar şifreli geçiş, kartlı geçiş veya radar sistemi gibi sistemler ve özel yazılımlar aracılığı ile kurulabilmektedir. Fotoselli kapı tipleri genel itibariyle insan akışının çok yoğun olduğu yerlerde kullanılmaktadır. Bu bakımdan düşünülürse mağazalar, alışveriş merkezleri, iş merkezleri, bankalar, oteller, devlet daireler gibi yerlerde yaygın olarak kullanıldığı söylenebilir. Fotoselli kapı Beylikdüzü ilçesinde oldukça geniş bir alternatif seçeneği ile sunulmaktadır. İnsan trafiğinin yoğun olduğu bu ilçede tek taraflı yana açılır ve çift taraflı yana açılır kapı tipleri sık bir şekilde kullanılmaktadır.

Fotoselli Kapı Opsiyonları ve Beylikdüzü

Fotoselli kapılar ihtiyaca göre istenilen çeşitli özelliklere göre dizayn edilebilir. Bu otomatik kapı tipleri hem seri hem de estetik olmaları ile beraber oldukça sık bir şekilde tercih edilmektedir. Bu estetiği sağlamak için yerleştirilen mekân ve kapı sahibinin zevkleri önemlidir. Elektronik kilit, renk seçenekleri, farklı cam seçenekleri, yana kayar kapılar için “Panik Çıkış Sistemi” gibi opsiyonlar sunulmakta ve müşteri bu opsiyonları fonksiyonel bir biçimde seçebilmektedir. Bu sayede estetik bir görünüm kazanmakta ve yerleştirilen yere göre maksimum bir şekilde verim alınmasını sağlamaktadır. Fotoselli Kapı Beylikdüzü ilçesinde oldukça yoğun bir şekilde kullanılmaktadır. Bu gibi kapılar bu ilçe gibi insanların yoğun olarak hareket ettiği yerlerde kullanılmaktadır.

Fotoselli Kapı Çeşitleri ve Beylikdüzü

Otomatik fotoselli kapılar yapısı itibari ile diğer otomatik ve otomatik olmayan kapılar ile karşılaştırıldığında bina içi sıcaklığın korunması bakımından diğer kapılara göre oldukça üstündür. Hem içerdiği malzemeler sebebiyle hem de seri açılıp kapanabilme özelliği ile havayı içeride hapsetmektedir. Bu bakımdan bina içi kışın sıcak, yazın serin olarak kalabilmektedir. Genel olarak iki tip kapı tipi karşımıza çıkmaktadır. Tek tarafa açılan ve iki tarafa doğru açılan kapılar. Tek tarafa açılanlar ya sağa ya sola doğru açılmaktadırlar. Çift tarafa açılanlar ise hem sağa hem sola açılmaktadırlar. Sabitler ve cephe üzerinde kayabilmektedirler. Otomatik fotoselli kapı Beylikdüzü ilçesinde farklı alternatifleri ile sunulmakta olan bir hizmettir.

fotoselli kapı - otomatik fotoselli kapı - fotoselli kapı sistemleri

Otomatik Fotoselli Kapı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir