Fotoselli Kapı Çeşitleri

FOTOSELLİ KAPI ÇEŞİTLERİ;

Kullanım rahatlığı ve şık görüntüsü ile birçok kuruluş tarafından tercih edilen hatta şimdilerde apartman kapısı olarak dahi kullanılmaya başlanan Fotoselli kapılar,hayatımızın her alanında yer alıyor. Açıp kapatma konusunda  elle müdehalede bulunulmadığı içinde oldukça hijyen olan Fotoselli kapılar çeşitleri ile de göz dolduruyor. Firmamızın bünyesinde bulunan ve kaliteden ödün vermeyen Fotoselli kapılarda, imzamızı birçok kuruluşun girişinde yada çıkışında görmeniz mümkün.

KULLANIMDA KOLAYLIK;

Çoğunlukla alışveriş merkezleri, kurum ve kuruluşlar, özel şirketler ve ve  resmi kurumlarınların dışında şimdiler de bir çok apartman giriş ve çıkışlarında da kullanılan fotoselli kapılar, özellikle  hastanelerin acil ve normal giriş ve çıkışlarında kullanım kolaylığı sağlıyor.Yeni yaşamlara ve fırsatlara kavuşmanın adımını çoğu zaman  firmamızın kaliteli ve garantili  fotoselli kapı çeşitleri ile atarken, ergomomik yapısı ve şık dizaynlarıyla modern kapılar hayatımızın her alanında yer alıyor.

HER MODELDE  VE KALİTEDE KAPILAR;

Cam kapı otomasyonları ve yan raylı sistemlerinin dışında elektrik kesimlerinde giriş çıkışlarda sıkıntı yaşanmaması için akü takviyesi bulunan fotoselli kapı çeşitlerinde gerekli hallerde şifre uygulama imkanı da bulunuyor. Güvenliğe tamamen önem veren firmamızın şifreli fotoselli kapı çeşitlerindeki yelpazesi ise oldukça geniş. Binanızın modern görüntüsüne şık bir dokunuş olan fotoselli kapı çeşitlerinde prestij unsuru sağlamak , firmamızın müşteri çıkarları içinde göz önünde bulundurduğu bir konudur.

Estetik ve şık görüntüsünün yanısıra her türlü konfor ile giriş ve çıkışlarda kullanılan, Fotoselli kapılar çeşitlerine göre, döner kapı sistemleri, dairesel kapı sistemleri ve  cam cama kayar kapı sisteminin yanısıra  sağlık kurumları kapı sistemleri ve  90 derece kapı sistemleri ve teleskopik kapı sistemleri olarak ayrılır. Firmamız her geçen gün artan müşteri potansiyeli ile fotoselli kapı çeşitlerine eklemeler yapıp sektöründe söz sahibi haline gelerek, gücünü güç katmaktadır.

BİRBİRİNDEN TARZ MODELLERİMİZ DİKKAT ÇEKİYOR;

Bina giriş ve çıkışlarında  kullanılan ”Yana Kayar Fotoselli Kapı” en çok tercih edilen ürünler arasında yer alırken sensör yardımyla çalışan bu kapılar, tek ve çift kanatlı olarakda kullanılma özelliğine sahip. Genelikle Otel girişlerinde görülen  döner kapı ve dairesel fotoselli kapı sistemleride de kimi alışveriş merkezlerinde de görmeniz mümkün. Binanın dizaynına uygun konumlandırılan bu fotoselli kapı çeşidi zengin görünümü ile de  dikkat çeker.90 derece kapı sistemleri ve teleskopik kapı sistemleri ise güvenliğin önemli olduğu alanlarda tam donanımla kurulmuş fotoselli kapı çeşitleri arasında yer alırken,güçlü otomasyon sistemi ile de dikkat çeker.

images

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir