Fotoselli Kapı Fiyatları

Fotoselli Kapı Fiyat Listesi

Otomatik kayar kapılar arasında kullanım alanı en fazla olan ve kullanım kolaylığından dolayı oldukça sık tercih edilen kapı sistemleridir. Bu sistem cam kapılara uygulanabilmekte ancak alüminyum profilden imal edilen kapılar için uygulama alanı daha fazla olmaktadır. Firmamız cam kapı ve alüminyum profilden elde edilen kapılara fotosel uygulaması yapmaktadır. Ürünlerimiz Avm, market, mağaza, çeşitli kurum ve kuruluşlar tarafından memnuniyet içinde kullanılmaktadır. Firmamız kalite ve güven anlayışından ödün vermeden hizmet vermektedir.

Fotoselli Kapı Kullanım Alanları

Fotoselli kapı yani otomatik kayar kapılar daha çok kalabalık mekânlarda ve geçişlerin sık kullanıldığı alanlarda tercih edilmektedir. AVM, havalimanı, fabrika, mağaza, market, dükkân, eczane, belediyeler ve diğer kurum ve kuruluşlarda öncelikli olarak tercih edilen kapı türüdür. Fotoselli kapılar geçiş kolaylığı sağlaması, güvenilir olması ve hijyenik olması sebebi ile son yıllarda en çok tercih edilen kapı türü olmuştur. Diğer kapı çeşitleri arasında uygun fiyat sıralamasında fotoselli kapı fiyat listesinde görülen farklılıklara rağmen ilk sıralarda yer almaktadır.

Teknik Detayları

Fotoselli kapıların marka ve modeline göre teknik özelliklerinde değişiklik görülmektedir. Genel olarak kendilerine ait fotosel kiti ile çalışmakta, 24 volt DC akım ile çalışmakta, kendine ait emniyet sistemi bulunmakta, yoğun ortamlara uyum sağlamakta ve kontrol panelleri kapı üzerinde bulunmakta ve kumanda ile kontrol edilme özelliğine sahip olmaktadırlar. Fotoselli kapı fiyat listesinde bulunan fiyatlar kapının marka, model ve barındırdığı özelliklere göre farklılık göstermektedir. Uygulama alanı geniş olan ve birçok farklı teknik donanımı içinde bulunduran fotoselli kapılar fiyat olarak farklılık teşkil etmektedir.

Model Seçenekleri

Fotoselli kapı modelleri, tek kanatlı, çift kanatlı, prizmatik fotoselli kayar kapı, teleskopik fotoselli kapılar olmak üzere üç çeşittir. Tek kanatlı kapılar özellikle dar alanlar için kullanıma uygundur, çift kanatlı kapılar hastane, AVM gibi giriş ve çıkışların yoğun olduğu geniş alanlarda, teleskopik fotoselli kapılar ise tek kanat ve çift kanat olma özelliği ile birçok alanda kullanılabilmektedir. Fotoselli kapı fiyat listesinde bu modeller arasında fiyat farkları bulunmaktadır.

img_2e51d5-e18061-a8d1ab-ff4fd8-89a71b-ee8585

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir