Fotoselli Kapı Florya

Fotoselli Kapı Florya

Otomatik fotosele sahip kapılar kullanıldıkları mekân içerisinde, kurulacakları yere göre de değişebilmekle beraber oldukça fonksiyonlu bir şekilde hizmet verebilmektedirler. Fotoselli kapılar özel yazılımlar ile beraber desteklenmekte ve şifreli geçiş, kartlı geçiş veya radar sistemi seçenekleri ile beraber kullanıma sunulmaktadır. Otomatik fotoselli kapılar genel itibariyle insan akışının yoğun olduğu bölgelerde kullanılmakta ve tercih edilmektedir. Bu bakımdan otomatik fotoselli kapı florya ilçesinde haliyle çok yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Bu kapı tipleri insanları çok fazla girip çıktığı alışveriş merkezleri, iş merkezleri, oteller, hastaneler, bankalar, devlet daireleri gibi yerlerde sıklıkla tercih edilmektedir. Tek taraflı açılan kapı tipleri olduğu gibi iki taraflı olarak açılabilen kapı tipleri de mevcuttur.

Otomatik Fotoselli Kapı Çeşitleri ve Florya

Genel olarak fotoselli kapı sistemlerini incelersek iki tip karşımıza çıkmaktadır. Bunlardan ilk tek tarafa açılmakta olan otomatik fotoselli kapı sistemidir. Bu kapı tipi isteğe göre veya kapının kurulacağı yere göre sağa ya da sola doğru açılan kapılardır. Bu kapı tipi sabit bir kanat üzerine inşa edilebildiği gibi hareketli kanat üzerine de inşa edilebilir. Bu tek tarafa açılabilen kapılar genel anlamda dar alanlara yerleştirilecek kapılarda kullanılır. Bu kapı tipinden başka bir de iki taraflı olarak açılan, otomatik, fotoselli kapı tipi vardır. Aynı anda hem sağa hem sola seri bir şekilde açılmaktadır. Hızlı bir şekilde açılması kolaylık sağlar ve simetrik görünüm ortama estetik katar. Fotoselli Kapı Florya bölgesinde insan yoğunluğunun fazla olması sebebiyle çokça tercih edilmektedir.

Fotoselli Kapı Avantajları ve Florya

Otomatik fotoselli kapı tipleri diğer tip otomatik ya da otomatik olmayan kapı tipleri ile karşılaştırılırsa bina için sıcaklığın korunması bakımından, diğerlerine göre çok daha üstündür. Hızlı bir şekilde açılıp kapanabilen kapısı ile beraber hava akışını hızlı bir biçimde kesmektedir. Ve bu sayede fotoselli kapı florya bölgesinde sıkça kullanılmakta bina için ısının korunmasını sağlamaktadır. Binalar yazın serin ve kışın sıcak olarak kalabilmektedir. Bunun yanı sıra bu kapı tipleri renk seçenekleri ve cam çeşitleri ile beraber istediğiniz görünümde olabilmektedir.

fotoselli cam kapı - otomatik fotoselli kapı - fotoselli kayar kapı

Otomatik Fotoselli Cam Kapı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir