Fotoselli Kapı Hidroliği

Fotoselli Kapı Hidroliği

Giriş ve çıkış sayısının çok olduğu yerlerle birlikte estetiğe, konfora ve teknolojiye önem veren kurum ve kuruluşların tercih ettiği otomatik kapılarda fotoselli kapı hidroliği kullanılmaktadır. Isı yalıtımı, güvenlik ve iklimlendirme açısından son derece yararlı ve uyumlu olan bu ürün alternatif kontrol sistemlerine de uygunluğu ile ayrıca tercih edilmektedir. Ürün standardında 1 000 000 kere açma ve kapama testinden geçmiş olma koşulu bulunur. Yapı estetiğine ve mimariye uygun olarak üretim ve montaj işlemleri sürdürülen ürünlerde TSE ve ISO gibi kalite standartları uygulanmaktadır. Aksesuarların tamamında sağlamlık ve estetik standart olarak sunulduğundan yıllarca kullanıldığında bile yüksek performans elde edilir.

Fotoselli Kapı Hidroliği Çeşitleri

Çift kanatlı olarak üretilen modellerde fotoselli kapı hidroliği kanatların sıra ile ve el değmeksizin kendiliğinden açılıp kapanmasını sağlamaktadır. Hareketli bir cismin ya da kişinin yaklaşmasına tepki veren tam otomatik sistem sayesinde insanın yanı sıra itme ile ilerleyen araçların da sistem tarafından görülüp açılması da mümkün olmaktadır. Söz konusu sistemin kartlı ve yaklaşım fotoselli çeşitleri bulunmaktadır. Çift kanatlı olarak kullanıldığı gibi tek kanatlı kapılarda da uygulanabilmektedir. Birçok hastanede tercih edilen bu malzeme kapının 90 dereceye kadar açılabilmesini sağlar. Kart ve şifre ile kontrol özellikleri de eklenebileceği gibi kapının açılma hızı ayarlanabilir, gerektiğinde sistem devre dışı bırakılabilir.  Otel, dış cephe, büro ve ev içi kapılarda kullanıma konfor katar.

Fotoselli Kapı Hidroliği Bizden Alınır

Fotoselli kapı hidroliği montaj, bakım ve servis hizmetlerini yıllardır güvenle yerine getiriyoruz. Bunun yanı sıra garaj kapısı ve mekanizmaları, otomatik kepenk sistemleri, seksiyonel kapılar, hangar vb yapılar için endüstriyel kapılar, otopark aynaları, kartlı ve şifreli otomatik kapılar, hidrolik dubalar, zincirli bariyer sistemleri, kollu bariyer, raylı demir kapı motoru, yana kayan kapılar için motor, otomatik bahçe kapılarına özel motor, dairesel nitelikli demir kapı techizatı, kumanda çeşitleri, montaj ekipmanları ve tüm yedek parça çeşitleri ile hizmetinizdeyiz. Kurulumu kolay, çevreye duyarlı ve son derece güvenli ürünlerimiz hakkında bilgi almadan karar vermeyin.

fotoselli kapı - çift kanatlı fotoselli kapı - fotoselli kapı servis

Yana Kayar Fotoselli Kapı Ve Hidroliği

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir