Fotoselli Kapı Kartı

Fotoselli Kapı Kartı

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte kullanılmaya başlayan otomatik kapılar yakın zamanda daha da yaygınlaşmıştır. Hayatın hemen her alanında görülen bu kapılar insanlara büyük kolaylık sağlamaktadır. Söz konusu kapılardan birisi olan fotoselli kapılar ise çok daha fazla alanda kullanılmaktadır. İnsanların yoğun olarak kullandığı hemen her mekanda kullanılan bu kapılarda yer alan fotoseller kapıya yaklaşan kişileri algılamakta ve neticesinde de kapılar açılmaktadır. Oldukça basit bir çalışma prensibi olan bu ürünlerde yer alan motorlar çok önemli bir işlevi yerine getirmektedir. Motorların içerisinde bulunan kartlar ise kapıların çalışmasında çok önemli bir rol oynamaktadır. Fotoselli kapı kartı farklı özelliklerde olabilmekte ve tercih edilen modele bağlı olarak farklı özellikleri bulunabilmektedir.

Fotoselli Kapı Kartı Özellikleri

Fotoselli kapı kartı burada bahsedilen ürünlerin en önemli parçalarından bir tanesidir. Söz konusu kartların üzerinde yer alan bazı ürünler kapıların çalışmasını ve gelen kişileri daha rahat algılayarak motora komut göndermesini sağlamaktadır. Burada yer alan sensörler ve diğer parçalar bu işlevi yerine getirmektedir. Bilindiği gibi kapıların boyutları farklılık gösterebilmekte ve buna bağlı olarak da kullanılan motorları değişmesi gerekmektedir. Fotoseller normal kapılarda da kullanabilmekte fakat fotosellerin kullanılması ile çalışan kapılarda daha fazla kullanılmaktadır. Kanatlı kapılar bu alanda daha fazla tercih edilirken bunların bazıları tek bazıları ise çift kanatlı olabilmektedir. Dolayısıyla da kişiler kendi ihtiyaçlarına bağlı olarak bunlardan bir tanesini tercih edebilmektedir.

Fotoselli Kapı Kartı ve Yetkili Servis Tarafından Montajı

Fotoselli kapı kartı ile ilgili genel bilgiler yukarıda yer almaktadır. Bu kartların değiştirilmesi gerektiğinde mutlaka yetkili servisten destek alınması gerekmektedir. Çünkü oldukça hassas bu kartların bağlantı noktasında yapılacak ufak bir hata kapıların ya çalışmamasını ya da düşük performans vermesine neden olabilmektedir. Bundan dolayı da yetkili servislerden destek alınması gerekmektedir. Yetkili servisler çok kısa sürede montaj işlemini gerçekleştirdiği gibi gerekli olan bakımları da yapmaktadır. Bunun dışında alınan ürünlerin garanti işlemleri de yapılmış olmaktadır. İnsanların hayatlarının kalitesini üst seviyelere taşıyan söz konusu kapılarda kullanılan kartlar bu kadar önemli işlevleri yerine getirmektedir.

fotoselli kapı - fotoselli kapı kartı - fotoselli kapı servisi - otomatik kapı

Otomatik Fotoselli Kapı Kartı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir