Fotoselli Kapı Markaları

FOTOSELLİ KAPI MARKALARI

Yenilenen dünya içersinde artık bir bir binanın girişinden en uç noktasına kadar teknoloji boy göstermektedir. Fotoselli kapı markaları ise bu teknolojiler arasında en öne çıkanlardan. Halk arasında otomatik kapı olarakta bilinen bu kapı nedir ne değildir şimdi biraz onu irdeleyelim :

1-FOTOSELLİ KAPI NEDEN TERCİH EDİLMELİDİR?

Bu son teknoloji kapı sisteminin neden tercih edilmesi gerektiğini maddeler halinde sıralamak sanırım kafamızdaki bir çok soruya cevap olacaktır:

  • Mekan tasarımında daha şık bir görünüm
  • Giriş ve çıkışlarda iş kolaylığı
  • Bakım ve onarımda firma desteği
  • Maliyet-yarar konusunda maliyetine oranla daha fazla yarar sağlaması
    gibi imkanlar sağlamasıdır.

2-TEKNİK ÖZELLLİKLER

Seçilen özelliklere göre fiyat aralığı oluşturan bu sistem trimpot mantığı ile çalışmaktadır. Bu sistem otomatik bir kapının basit bir tornavida ile açılma-kapanma hızının ayarlandığı undurdur.

görülen cisme göre hızı ayarlanabilen trimpot

Ayrıca ; otomatik kepenk,otopark bariyeri,yana kayar dairesel kapı,garaj kapısı ve pencere sistemi gibi farklı teknik özellikler mevcuttur.

Şimdi sizlere çalıştığım işyerinin otomatik kapı sistemlerini yapan ve bu konuda kaliteli hizmet veren bir firmayı tanıtacağım:

FOTOSELLİ KAPI MARKALARI

Bir italyan motor firmasının antalya bölgesi bayisi olan bu firma teknik olarak son teknolojiyi kullanarak hizmet sunan bir firmadır. Detaylı bilgilere firmanın internet sitesinden ulaşmanız mümkündür.

3-FOTOSELLİ KAPI SİSTEMLERİ NERELERDE KULLANILMAKTADIR:

Daha çok hastane gibi giriş ve çıkışların yoğun olduğu yerlerde tercih edilen bu sistem son dönemlerin tercih edilen bir nevi basit makinesidir.

Hijyenik açıdan ise gayet kullanışlı olan bu sistem kullanım miktarı olarak firmaların hemen hemen ilk tercih ettikleri sistemdir.

Ne demek istediğimi bir kapı sistemiyle anlatmak istiyorum:

4-KOLLU BARİYER SİSTEMİ

Bir kontrol mekanizması olarak çalışan bu sistem uzaktan kumandalı olup sesli ve sessiz olarak çalışmaktadır.ayrıca kendini kilitleme özelliğine sahip bu sistem elektrik kesintilerinde manuel çalışabilme özelliğine sahiptir.

Sonuç olarak fotoselli kapı markaları dekoratif güzellik sunan ve maliyetine oranla daha fazla iş gücü imkanı sunan bir mekanizmadır. Tüm bunların yanı sıra kışın sıcak havayı, yazın ise soğuk havayı bina içerisinde barındıran sistemdir.

 

MÜŞTERİLERİNİZİ GÜZEL KARŞILAYIN VE ONLARA,GİDERKEN KAPIYA KADAR EŞLİK EDİN…

imgres

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir