Fotoselli Kapı Otomasyon

Fotoselli Kapı Neden Sıklıkla Tercih Ediliyor?

Fotoselli kapı otomasyon sektöründe fazlaca tercih edilen ekonomik fiyatlarla satışa sunulmuş bir üründür. Modern yapısı ile tercih edilen otomatik kapılar özellikle alışveriş merkezleri, kafeler, marketler, hastaneler gibi insanların yoğun olarak giriş çıkış yaptıkları yerlerde tercih edilmektedir. Ergonomik, uyumlu yapısı da yükseklik ve genişlik problemlerine yol açmadan kullanılmalarına olanak tanımaktadır. Fotoselli kapı kullanımları ile avantaj sağlarken mekanların giriş ya da çıkışlarında hızı ve düzeni de beraberinde getirmektedir. Otomatik olarak çalışan iki yana açılır fotoselli kapılar yoğun sirkülasyon için tasarlanmış benzersiz bir üründür. İç ve dış ortam sıcaklığını açılıp kapanması sırasında hızla ayarlayan sistemi sayesinde de enerjiden tasarruf edilmesine imkan sağlamaktadır. Alana uygun şekilde tasarlanabilecek olan mimarisi sayesinde bir çok modeli fonksiyonel ve estetiktir.

Fotoselli Kapı Özellikleri

Fotoselli kapılar elektronik olarak kilit uygulanabilme özellikleri sayesinde herhangi bir olumsuz durum karşısında kapatılabilmektedir. Kayar kapı mekanizmaları ile ISO9001 ve CE kalite belgelerine de sahip olan fotoselli kapılar yüksek standartlar baz alınarak üretim gerçekleştirilmiştir. Fotoselli kapıların giriş çıkı iptalleri, tam açılma, yarım açılma, tam kapanma ya da yarım kapanma gibi özellikleri dışarıdan ayarlanabilir konum anahtarı ile mümkün olabilmektedir. Ürünün enerji kesintilerinde de ortalama 100 kere açılarak kapanabilmektedir. Bu işlemlerin gerçekleşmesini sağlayan batarya sistemi ile radarların algılama mesafelerinin de ayarlanması mümkün olmaktadır. Fotoselli kapı otomasyon alanında yaygın biçimde tercih edilmektedir. Bir çok mekan için modern ve ergonomik olan kapılar özellikleri itibari ile talebi en fazla olan sistemler arasında bulunmaktadır. İki yana açılır ve kapanır mekanizması hızlı ve düzenli geçişi kolaylaştırmaktadır. Yoğun insan kalabalığını iyi biçimde yöneten fotoselli kapılar teknolojik yapıları ile de sağlam alt sistemlere sahiptir.

Fotoselli Kapı Yapısı Hakkında

Şık tasarlanan ve birçok işletme tarafından tercih edilen fotoselli kapılar kolay kullanımları ile rahat geçiş imkanı yaratmaktadır. Her alanda kullanımı mümkün olan kapı modelleri estetik açıdan da tercih sebebi olmaktadır. Yaz ve kış aylarında sistemlerinde yer alan koruyucu programları sayesinde tasarruf gerçekleştirmektedir. Mekanların yükseklik ve genişliği her ne olursa olsun uyum sağlayabilecek biçimde tasarlanmaktadır. Her alanda kullanılabilecek olan fotoselli kapı otomasyon alanı için özellikle tercih edilmektedir.

fotoselli kapı - fotoselli kapı otomasyonu - otomatik fotoselli kapı

Otomatik Fotoselli Kapı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir