Fotoselli Kapı Radar Fiyatları

Fotoselli Kapı Radar Fiyatları

Siz değerli okurlarımız ile birçok defa fotoselli kapılar hakkında yazılar yazdık bugün ise Fotoselli kapı radar fiyatları hakkında detaylı bilgiler araştırıp ve sizlerle paylaşacağız. Öncelikle fotosel nedir bunu inceleyelim; optik prensiplerle çalışan bir sistem diğer adı ile sensör. Dokunma gerekmeden ışık yardımı ile algılama yapan bu algıları sinyale dönüştüren bir sistemdir. İhtiyacı olan ışık 1 mm ile 10 mm arasında değişkenlik göstermektedir.  Bu ışığı dalgalara dönüştürerek çalışmasını sağlayan bir sistemdir. Dalgalar ise 880 nm ile 660 nm arasında değişkenlik göstermektedir. Karşılıklı sensörler alıcı ve verici olarak değişkenlik gösterir.

Fotoselli kapı radarışığın alıcıya varmasını engelleyecek bir durum söz konusu ise sensör bu durumu algılayarak çıkış üretimi yapar. Bu detayları ile incelediğimiz fotoseller şimdi ise kapılarda kullanılmaya başlamıştır. Fotoselli kapı radar fiyatları nelerdir bunlara bakalım detayları ile inceleyelim. 70 gr ağırlığında, 80 mm, 58 mm, 55 mm ölçülerinde, 4 metre yüksekliğe monte imkanı sağlayan,  füme renkli, 12-36 V DC / 12-24 V AC gerilim ile çalışma imkanına sahip, 24.125Ghz haberleşme frekansı olan,  2.2 m: Min. 0.6 * 6 m,  Max. 2.3*4.8m alan büyüklüğü bulunan, Max. 32mA @24V DC çekim alanına sahip, -30 ° C ile + 55 ° C çalışma sıcaklığı imkanı sağlayan, iki yönlü çıkışı bulunan bir ürünün ortalama fiyatı 130 TL civarında.

Fotoselli kapı radar fiyatları tahmin ettiğimiz gibi pahalı ürünler değil. Farklı bir ürün fiyatını fiyatı nı inceleyelim. Otomatik sitile sahip, kayar kapılara monte edilebilen, ticari pozisyonda, alüminyum alaşımlı, IP23 koruma seviyesine sahip, 30 mins yedek pile sahip, 150-250Kgs maksimum kapı ağırlığına imkan sağlayan, 3000mm geçiş yüksekliğine sahip bir ürünün fiyatı ise 300 dolar ile 500 dolar arasında değişmekte. Siz değerli okurlarımız için hazırladığımız bu ürünün günümüzde oldukça farklı ve geniş alanlarda kullanılmaya başladığını tespit etmiş bulunmaktayız. Bu kapıların aldığı önem ile birlikte ekipmanlarının da bir o kadar önemi var. Bu sebeple alacağımız ürünün ekipmanlarını detaylı incelemeden karar vermeyin lütfen.

fotoselli kapı - radarlı kapı - fotoselli kapı fiyatları - otomatik fotoselli kapı

Fotoselli Kapı Ve Radar Fiyatları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir