Fotoselli Kapı Radar

Fotoselli Kapı Radar

İnsanların toplu olarak kullandıkları hastane, alışveriş merkezi, market, mağaza ve bunlara benzer yerlerin girişlerinde otomatik kapılar kullanılmaktadır. Söz konusu kapılar sayesinde insanlar içeriye daha rahat bir şekilde girip çıkabilmektedir. Teknolojinin gelişmesiyle bu kapıların kullanımı yaygınlaştığı gibi çeşitleri de oldukça artmıştır. Farklı yerlerde de kullanılan otomatik kapılar insanların ihtiyaçlarına etkili bir şekilde çözüm olmuştur. Kullanılan kapı türlerinden bir tanesi de fotoselli kapılardır ve söz konusu kapılara radarlı kapılar da denilmektedir. Fotoselli kapı radar gibi yanına yaklaşan kişileri algılama özelliğine sahiptir. Böylece bir kişi kapıya yaklaşınca kapı otomatik olarak açılmakta ve böylece de insanlar içeriye girmekte ya da buradan dışarı çıkmaktadır. Kapılara el değmeden ya da herhangi bir tuşa basmadan kapılar otomatik olarak açılmaktadır.

Fotoselli Kapı Radar Özellikleri

Fotoselli kapı radar özelliği sayesinde ciddi bir kullanım kolaylığı sağlanmaktadır. Fotoseller sayesinde belli bir mesafeye kadar olan bölgedeki hareketlilik algılanmakta ve daha sonra motora gönderilen sinyal sayesinde kapılar otomatik olarak açılmaktadır. Söz konusu durum farklı ayarlamalar yapılarak kişilerin istediği hale getirebilmektedir. Kapılara ne kadar yaklaşınca kapıların açılması gerektiği ya da kapılar açıldıktan sonra ne zaman kapanacağı gibi bir takım ayarlamalar yapılabilmektedir. Böylece kapılar kullanıcı tercihlerine göre açılıp kapanmaktadır. Bunların dışında söz konusu kapıların farklı modeller bulunmaktadır. Bazıları tek bir kanattan oluşurken bazıları ise iki kanatlıdır. Oldukça estetik bir görüntü sağlayan kapıların ayrıca farklı boyut seçeneği de bulunmakta ve böylece farklı büyüklükteki genişlikler için bu kapılar rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Fotoselli Kapı Radar ve Farklı Boyuttaki Kapılar

Fotoselli kapı radar algılaması ile açılıp kapanmaktadır. Bu kapılara kullanılan motorların üretmiş oldukları güçler farklılık göstermekte olup kişiler kullandıkları kapıların boyutlarına ve ağırlıklarına bağlı olarak bunlar arasından seçim yapabilmektedir. Fotoselli kapıların periyodik bakımlarının zamanında yapılması çok önemlidir. Çünkü söz konusu kapılar gün içinde çok defa açılıp kapanmaktadır ki bu da bakımların zamanında yapılması gerektiğinin en büyük delillerindendir. Yetkili servisler tarafından yapılan bakımlar sayesinde kapıların kullanım süreleri çok daha fazla olmaktadır.

fotoselli kapı - otomatik fotoselli kapı -fotoselli kapı servisi

Fotoselli Kapı Ve Radar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir