Fotoselli Kapı Radarı

Fotoselli Kapı Radarı

Sevgili müşterilerimiz eğer ki fotoselli kapı radarı yaptırmaya karar verdiyseniz doğru adreste olduğunuzu belirtmek isteriz.Yılların tecrübesi ile uzman ekimizi, elektronik harikası yapma yolunda her gün bir adım daha atmakta olduğumuzu gururla söylemek isteriz. Fotoselli kapı radarı kullanım alanları, günümüzde oldukça çoğalmış ve insanların memnuniyetlerine göre çığ gibi büyümektedir.

Yaptığınız iş ne olursa olsun bizim bildiğimiz tek bir şey var eğer güzel bir iş yapmak istiyorsak insanların bize güven duymasını istiyorsak görüntüye ve kalite çok önemlidir. Peki siz neden hala ısrar ediyorsunuz,yeniliğe teknolojiye bu kadar direnmek te neden siz değerli müşterilerimize biz hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Fotoselli kapıyı tercih eden kurumlar olarak hastaneler alışveriş merkezleri,holdingler,küçük esnafa kadar geniş bir kullanım alanı bulunmaktadır.Hayatı  özgür bırakmak için engellere birde biz engel olmayalım diye yüksek donanıma sahip fotoselli kapı radarını tercih etmeliyiz. Çünkü alışveriş için gelen engelli dostlarımıza küçük bebeği olan annelere  yada eli kolu alışveriş poşetleriyle elleri kapı açmaya uygun olmayan bireyler için büyük bir kolaylık sağlayacaktır fotoselli kapı radarı. Bizim işimiz sizin işinizi kolaylaştırmak şimdi söyleyin bizimlemisiniz?

 

Neden fotoselli kapı radarını seçmeliyiz?Çünkü;

 

 1. Fotoselli kapı radarı çokkalabalık insanların olduğu mekanlarda kullanışlı olaması yanında prezantabl bir görüntüsü de vardır.
 2. Fotoselli kapıya monte ettiğimiz radar kapıya dokunmadan cismialgılayıp açtığı içinher türlü insanın tercihi olması yanında hijyen olarak vazgeçilmez bir seçenektir.
 3. Fotoselli kapının, hassasiyet ayarları da bulunmaktadır ne kadar uzaklıkta kapının algılayabileceğine siz değerli müşterilerimiz karar vermektedir.
 4. Fotoselli kapıya, monte ettiğimiz radar kapının hem içeri kısmına hemde dışarı kısmına monte edildiği zaman hem içeriden hemde dışarıdan siz dokunmadan algılayacaktır.
 5. Manuel olan kapılarda ısı kaybı olmaktadır. Fakat fotoselli olan kapılarımızda manuel olan kapılara nazaran ısı kaybı en minimuma inmektedir.
 6. Garantili olan kapılarımız, elektrikler kesildiğinde de manuel kullanım devreye girmektedir.
 7. Fotoselli kapı radarının, elektronikkilidi bulunmakta olup uzaktan kumanda ile kitleyip gönül rahatlığı ile açabilirsiniz.
 8. Fotoselli kapı radarımız, minimum elektrik harcamakta olup enerji tasarrufu da yapmaktadır.

  fotoselli kapı - radarlı kapı

  Fotoselli Kapı Sistemi Ve Radarı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir