Fotoselli Kapı Servis

Fotoselli Kapı Servis

Severek çalıştırdığınız işyerleriniz için herkes gibi siz de en iyisini istiyorsunuz. En iyi ofis mobilyalarından en seçkin ürünlere ve çalışanlara kadar kendi alanınızda rakiplerinize fark atmaya kararlısınız. O yüzden her şeyin en iyisini istemek de en doğal hakkınız. Bu düşüncelerle çıktığınız yolda tabi ki sizi müşterilerinize ilk tanıtacak olan şey mağaza (ofis, dükkan vb.) girişinizdir. Daha kapıdan doğru düzgün giremeyen müşteri içeride pek bir şey bulmayı zaten ummayacaktır. İşte bu yüzden a’dan z’ye kadar profesyonel bir imaj çalışması yapmak zorundasınız ve siz tercihinizi otomatik fotoselli kapılardan yana yapıyorsunuz. Buraya kadar hiçbir problem yok. Ama ya tam da müşterilerin en yoğun olduğu zaman diliminde bozulursa…

Fotoselli kapı servis işlemleri

Dileriz ki, iyi bir yer ile anlaşmış olun. Fakat her firma bizim gibi sizi düşünmez. Sizden önce cepleri daha kıymetli gelir onlara. Sizin de konu ile alakalı önceden araştırma yapma şansınız olmamışsa en adi malzemelerden oluşan kapı mekanizmanız sizi yarı yolda bırakmaya aday demektir. Ödediğiniz ücrete mi yanacaksınız yoksa müşterilerin gözü önünde olan bu olaya mı bilemez halde sakın kararsızlığa düşmeyin. Bir an önce servis çağırın ve bu sorundan kurtulmaya bakın. Burada konunun muhatabı olarak bizi seçmişseniz merak etmeyin, her zaman size özel bir servis ekibimiz bulunmaktadır. Bununla birlikte dakikalar içerisinde orda olacağız.

Bizim gözümüzde fotoselli kapı servis nedir?

Yılları aşan tecrübeleri ile tüm çalışanlarımız size canla başla yardımcı olmaya çalışacaklarıdır. Çağrı merkezimiz üzerinden ilk görüşmeyi yapacağınız müşteri temsilcimizden size doğru hemen yola çıkaracağımız ekip arkadaşlarımıza kadar herkes işinin uzmanıdır ve sizin için ellerinden geleni yapacaklardır. Biz diğer firmalardan farklı olarak, size montaj işlemi yapılır yapılmaz satış sonrası hizmet sözleşmesini 2 nüsha olarak imzalattıracak ve herhangi bir problem söz konusu olduğunda mağdur olmamanız için bütün yasal haklarınızı itina ile koruyacağız. Ayrıca yedek parça adına size lazım olabilecek her türlü parçayı da mutlaka bulunduruyoruz.

Son olarak da bakım için sizi zaman zaman ziyaret edecek ve istediğiniz takdirde kapınıza periyodik bakımlar yaparak sorun çıkmaması için her seferinde önceden tedbirimizi alacağız.

fotoselli kapı servis - fotoselli kapı - otomatik fotoselli kapı - otomatik kapı servis

Otomatik Fotoselli Kapı Servis

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir