Fotoselli Kapı Sistemleri İstanbul

Fotoselli Kapı Sistemleri İstanbul

Fotoselli kapı sistemleri oldukça çeşitli şekillerde sistemli bir halde kurulabilmekte olan şifreli geçiş, radar sistemi ve kartlı geçiş özelliklerine sahip olan kapı tipleridir. Bu fonksiyonların yanı sıra özel yazılımlar yüklenerek farklı bir tipte de bu kapılar oluşturulabilir. Fotoselli kapılar genellikle yaya trafiğini fazlaca yoğun aktığı yerlerde kullanılmaktadır. Bu kapılar kendi sistemlerine göre otomatik olarak hızlı bir şekilde açılıp kapanarak yaya trafiğinin hızlı ve doğru bir şekilde akmasını sağlamaktadır. Bu kapıların içeriğinde yoğun bir şekilde alüminyum ve cam bulunmaktadır. Fotoselli kapı sistemleri İstanbul bölgesinde oldukça fazla bir şekilde sunulmakta olan bir hizmettir. Bu gibi kapılar bina içi iklimin korunmasında da önemli rollere sahiptir.

Fotoselli Kapı Sistemleri İstanbul Hizmetleri

Fotoselli kapı sistemleri kullanıldığı bina içerisinde oldukça fazla fonksiyonlu bir şekilde işlev görmektedir. Örneğin kimi yere yerleştirilen bu kapı sistemleri bina için sıcak ve soğuk havanın korunmasını sağlamaktadır. Herhangi bir şekilde sıcak ve soğuk havanın bina dışından içine girmesinin diğer kapılarla karşılaştırıldığında daha fazla muhafaza etme yeteneğine sahip olduğu gözlenmiştir. Bu veriler bize bu gibi kapıların enerji tasarrufunda oynadıkları rolü çok iyi bir şekilde anlatmaktadır. Sağa veya sola açılabilen, isteğe göre tasarlanabilen fotoselli kapı sistemleri İstanbul şehrinde yaygın bir biçimde sunulmaktadır. Tek yöne açılabilir kapıların bulunmasının yanı sıra çift yana da açılabilmektedir.

Fotoselli Kapı Sistemleri Çeşitleri İstanbul

Fotoselli kapılar ile ilgili çeşitleri inceleyecek olursak bu çeşitler tek yöne açılmakta olan standart özelliklere sahip fotoselli kayar kapılar ve çift yöne açılmakta olan standart özelliklere sahip fotoselli kayar kapılardır. Bunlardan ilki isteğe veya duruma göre sağa veya sola açılmaktadır. Hareketli kanatın üzerine inşa edilebildiği gibi sabit kanat üzerine de inşa edilebilir. Tek kanatlı olarak üretilen kapılar sınırlı bir alana yerleştirilecek olan kapılarda kullanılır. İkinci tip kapı ise aynı anda hem sağa hem sola açılmakta olan kapılardır. Cephe üzerinde veya kendine ait sabitler üzerinde kaymaktadır. Bu gibi fotoselli kapı sistemleri İstanbul şehrinde birçok yerde sunulmakta olan bir hizmettir.

fotoselli kapı - otomatik fotoselli kapı - çift kanat fotoselli kapı - tek kanat fotoselli kapı - fotoselli kayar kapı

Fotoselli Kapı Sistemleri İstanbul

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir