Fotoselli Kapı Tamir

Fotoselli Kapı Tamir

Size ait bir işyeriniz var ve gerek estetik açısından gerekse kolay giriş ve çıkış imkanları doğrultusunda fotoselli kapıları tercih ettiniz. Ancak sabahtan beri hiçbir problem çıkarmayan fotoselli kapınız birden açılmamaya ve kapanmamaya başladı. Zaten günün yorgunluğu omuzlarınıza çökmüşken bir de karşınıza bu sorun çıktı. Kumanda ile defalarca denemenize rağmen yine ne açabiliyor ne de kapatabiliyorsunuz.

Fotoselli kapı tamir için ilk adımlar

Paniklemeyin… Sakin olun… Kumandanızın pilini en son ne zaman değiştirdiniz? Önce buradan başlayın. Yedekte beklettiğiniz pil ile kumanda içerisindeki pili değiştirin. Bu şekilde kullanım sağlayın. Çoğu sorun henüz bu aşamada iken çözülmektedir.

Baktınız bu şekilde halledemiyorsunuz, o yorgunlukla elektrik kesintisini gözden kaçırmış olabilirsiniz. Jeneratörünüz yoksa ya da geç devreye giriyorsa bir de bu seçeneği göz önünde tutun. Bazen voltaj oynamalarından kaynaklı şalter de atabiliyor. Dikkatlice kontrol edin.

Elektrik geliyor fakat hala çalışmıyorsa manuel kilidi kapatın. Bu aşamadan sonra tek başınıza çözebileceğiniz bir durum kalmamış oluyor. Eğer garantiniz devam ediyor ise, lütfen kapıyı satın aldığınız ve kurulumunu yaptırdığınız firmayı arayın. Onlara durumu kısaca anlatın. Mağdur durumda olduğunuzu belirtin ve hemen servis talebinde bulunun. Üstelik bekleyemeyeceğinizi en kısa sürede hatta dakikalar içerisinde bir ekibin size yardımcı olması gerektiğini söyleyin.

Fotoselli kapı tamir işlemleri için yine de ilk tercihiniz bizden yana olsun!

Tüketicilerin işi biraz daha ucuza getirebilmek için sertifikasız firma ve kişilerle anlaşarak bu kapılardan aldıklarını ne yazık ki biz de biliyoruz. Ancak biraz daha maliyetten düşülsün diye çıkılan yolda böyle mekanizmalar, üzülerek belirtiyoruz ki, hiç de dayanıklı olmuyor. Bununla beraber kullanılan malzemeler o kadar kötü olabiliyor ki, müşteriler birkaç bin lira kar edeyim derken tümden zarara girebiliyorlar. İşte böyle durumların yaşanmaması için biz önlemimizi baştan alıyoruz. Firma bünyesinde ISO 9001 belgelerimizi siz müşterilerimize hizmet vermeye başlamadan çok önce edindik. Üstelik 7 gün 24 saat gezici mobil servisimiz ile alanında deneyimli ekiplerimiz size dakikalar içerisinde ulaşabiliyorlar. Bununla birlikte tüm ustalarımızın gerekli eğitimlerden geçtiklerine emin olabilirsiniz.

fotoselli kapı - otomatik kapı - fotoselli kapı tamir

Fotoselli Kapı Tamir Ve Servis

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir