Fotoselli Kapı Tamiri İstanbul

Fotoselli Kapı Tamiri İstanbul

Fotoselli kapı sistemleri kartlı geçiş, şifreli geçiş ve radar sistemi gibi sistemlerle beraber kurulabilen veya bunlardan hariç özel bir yazılım ile beraber kurulumu yapılabilen genellikle alüminyum bir gövdeden oluşan motorlu kapı çeşitlerinden biridir. Bu gibi kapılar genellikle yaya trafiğinin oldukça yoğun oldukları yerlerde kullanılmaktadır. Otomatik olarak açılıp kapanarak yayaların gelip geçişine trafik oluşturmadan izin vermekte olan bu kapılar alüminyumun yanı sıra cam ile de donatılmıştır. Bu kapı tipleri oldukça estetik görünmesinin yanı sıra geleceğe dair tasarımlar hakkında da fikirler vermektedir. Bu gibi özelliklerin yanı sıra bina içi iklimin korunmasında önemli bir paya sahiptir. Ancak bu gibi kapılar bozulduğunda oldukça sıkıntılı süreçler yaşanabilmektedir. Fotoselli kapı tamiri İstanbul şehrinde oldukça fazla bir şekilde alternatifi bulunan bir hizmettir.

Fotoselli Kapı ve Kapı Tamiri İstanbul

Fotoselli kapı tamiri İstanbul şehrinin her bölgesinde bulabileceğiniz oldukça yaygın bir hizmettir.  Fotoselli kapılar gibi hassas kapılar, kapıların kullanıldığı yere göre değişmekle beraber kullanım yoğunlukları ile birlikte çeşitli arızalar gösterebilmektedirler. Bir profesyonel ekibin tedavisine ihtiyaç duyabilirler. Bu gibi arızaların, kapıyı yaptırdığınız, satın aldığınız firma tarafından garanti kapsamına girme ihtimali de bulunmaktadır. Ancak birçok durum da bu garanti kapsamında değerlendirilmemektedir. Örneğin kapı altı kılavuzlarının herhangi bir şekilde kırılması garanti kapsamına girmemektedir. Bunun yanı sıra kapı kanadının yerinden oynaması gibi durumlar da yine bu garanti kapsamında değerlendirilmemektedir.

Fotoselli Kapı Tamiri İstanbul Servisi

Garanti kapsamında olan durumlar olduğu gibi garanti kapsamında olmayan durumlarda mevcuttur. Kapsam dışı olgulara bir örnek daha verecek olursak örneğin kapıya herhangi bir şekilde çarpılması sonucunda kapının camının kırılması gibi bir durum garanti kapsamı dışında değerlendirilmektedir. Kapınız ile alakalı acil bir sorun varsa derhal bu işi hakkıyla yapan bir firmayla görüşmeniz gerekmektedir. Soruna hızlıca müdahale etmek, sorunun doğru bir şekilde tespit edilmesi oldukça önemlidir. Bunların yanı sıra tabii ki de sorunun en az maliyetli bir şekilde çözüme kavuşması da oldukça önemlidir. Fotoselli Kapı Tamiri İstanbul bölgesinde birçok firma tarafından verilmekte olan bir hizmettir.

fotoselli kapı tamiri - fotoselli kapı servisi

Fotoselli Kapı Tamiri İstanbul Servisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir