Fotoselli Kapı Tamiri

Fotoselli Kapı Tamiri 

Otomatik sisteme bağlı kapılar arasında en çok rastladığımız kapı modeli olan fotoselli kapılar üst seviye konforlu olmalarının yanı sıra gayet uzun ömürlü ürünlerdir.Bu kapılar modern yapılarda olduğu kadar eski imarlarda da kullanışlılık açısından gayet tavsiye edilebilirdir.Sürekli giriş çıkışların yapıldığı kapılarda sıklıkla kullanılan bu kapı sistemi kurumsal binalarda çok revaçtadır. Teknolojisi ile hayatımızı kolaylaştırmak için üretilen bu kapılar sıklıkla karşınıza çıkmaktadır. Şirketimizin vizyonu doğrultusunda müşterilerimize en kaliteli ürünleri en makul fiyatlarla sunmak için sizleri beklemekteyiz. Kurulduğumuz günden bu yana kaliteden ödün vermeden gerek fotoselli kapı tedariği gerekse fotoselli kapı tamiri hususunda müşterilerimize ilk günkü azim ve titizlikle yardımcı olmaktayız.

Fotoselli Kapı Tamiri Nasıl Yapılır ?

Teknik detaylardan uzak durmakla birlikte sizlere tavsiyemiz kapınızın her türlü tamiri ve bakımı için şirketimizin işinde uzman, güler yüzlü ve dinamik personellerinin hizmetini talep etmenizdir. Kendi başınıza yapmaya kalkışacağınız bir tamirat kapınızı daha kötü bir duruma sokmakla birlikte kapınızı geri dönüşü veya tamiratı imkansız bir hale getirebilir. Sizde fotoselli kapı tamiri sorunlarınız için deneyimli personellerimizin ve işinde uzman şirketimizin hizmetlerine başvurarak akılcı ve kalıcı bir tercih yapabilirsiniz. Sorununuzu derinlemesine inceleyerek, tek seferde ve kalıcı olarak ortadan kaldıracağımızdan şüpheniz olmasın.

Fotoselli Kapılarda Oluşabilecek Başlıca Sorunlar ?

Fotoselli kapıların en sık sorun çıkartan parçaları motorlarıdır. Eğer kapının ağırlığına göre uygun bir motor seçilmez ise motor kısa sürede arıza çıkaracaktır.Elektrik kesilmelerinde oldukça zorlanan motorlar giriş çıkışları yavaşlatırken kendilerine de zarar vermektedirler. Bu hususta yapmanız gereken doğru motoru bulup montajını işinde uzman bir personele yaptırmak olacaktır.Motor arızalarında kapıların açılmadığı bilgisine dayanarak manuel olarakta kullanılabilen kapıları tercih etmeniz şirketimizce tavsiye edilmektedir.Sistem trafosunda olan watt derecesi motora uyumlu olmak mecburiyetindedir. Aksi taktirde motor akımdan etkileneceği için kısa süre sonra sıklıkla kısa devre yapıp servis dışı kalmaya başlayacaktır. Bu durum motorun ömrünü kısaltacağı için tüketicilerin bu hususa ivedilikle dikkat etmesi şarttır. Sizde fotoselli kapı tamiri için şirketimizin engin tecrübelerinden yararlanabilirsiniz.

imgres

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir