Fotoselli Kapı Türkiye

Fotoselli Kapı Türkiye

Fotoselli kapı son yıllarda çok fazla tercih edilen kapı türlerinden biridir. Özellikle giriş çıkışın yoğun olarak yaşandığı kalabalık mekânlarda ve hatta müstakil evlerde bile tercih edilmektedir. Fotoselli kapı Türkiye’de birçok farklı markaya ait çeşitleri ve teknik özelliğe sahip modelleri ile uzun zamandır kullanılmaktadır.

Şirketimiz fotoselli kapı üretim ve satışında birçok farklı model imal etmekte ve bütün bölgelere satış gerçekleştirmektedir. Öncelikli hedefimiz olan kalite ve güven anlayışı ile hizmet verdiğimiz bütün sektörlerden gelen memnuniyet ifadeleri ile ürünlerimizin satışını gerçekleştirmekteyiz.

Kullanım Alanları

Fotoselli kapı Türkiye’de; alış veriş merkezleri, adliye binaları, belediye binaları, süper marketler, mağazalar, eczaneler, okullar, kurum binaları, şirketler, yerleşim binaları ve tercihe göre müstakil ev dış girişlerinde kullanılmaktadır. Fotoselli kapıların tercih edilmesindeki en büyük etken bu sisteme sahip kapıların yoğun çalışan yerlerde kullanım kolaylığı oluşturması ve emniyet kilitleri sayesinde güvenli hizmet vermesidir. Fotoselli kapılar uygulandığı alana göre uyum gösterecek modellere sahip olması ve hız ayarlamasının yapılabilmesi sayesinde bulunduğu ortamda sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır.

Teknik Detaylar

Fotoselli kapılar, emniyet sistemi, kumanda ile kontrol paneli, otomasyon hız ayarlama desteği, düşük volt enerji tüketimi ve kilit sistemi gibi birçok teknik özelliğe sahip ürünlerdir. Bu teknik özellikler marka ve modele göre farklılık göstermektedir. Şirketimiz uzman personel ve güvenilir alt yapısı ile müşterinin talebine ve uygulanacak alana yönelik teknik özelliklere sahip kapı üretimi ve teknik desteğini sağlamaktadır.

Model Seçenekleri

Fotoselli Kapı Türkiye’de birçok farklı model bulunmaktadır. Modellerimiz arasında prizmatik fotoselli kapı, hava perdeli otomatik kayar kapı, eğimli otomatik kayar kapı, medya panelli otomatik kayar kapı, tek kanatlı, çift kanatlı ve teleskopik kayar kapıdır. Kapı kanatları sayısının önemi kullanım alanları ile uyum sağlamasıdır. Dar alanlarda tercih edilen tek kanatlı kapılar geçiş kolaylığının yanında az bir alanda çalışması için etkilidir. Çift kanatlı fotoselli kayar kapılar daha geniş alanlarda ve giriş çıkışın yoğun olduğu yerlerde tercih edilmekte, teleskopik kayar kapılar ise uygulandığı alana göre tek ve çift kanat olma özelliğini bir arada bulundurmaktadır.

imgres

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir