Fotoselli Kapı Yedek Parça Fiyatları

 Fotoselli Kapı Yedek Parça Fiyatları

Hayatımızı kolaylaştıran fotoselli kapılardan oldukça bahsettik. Hayatımızın her alanında kolaylık sağlayan bu kapılar dıştan bakıldığında kanatlar sistemi ile çalışan basit ekipmanlara benzerken göremediğimiz birçok ekipmana ihtiyaç duymakta.  Fotoselli kapı yedek parça fiyatları ve bu parçalar hakkında detaylı bilgilere göz atalım hep berber. Fotoselli kapı yedek parça fiyatları Madde madde hem ekipmanları hem fiyatları bakalım hangi oranlarda.

  • Access kartlar; bu kapıların anahtar yardımına ihtiyaç duymadan yakınlaştırma veya teması ile kapı sisteminin çalışmasını sağlayan kart veya benzeri ekipmanlardır. Fiyatları ise; 15 TL ile 30 TL arasında değişkenlik gösterebilmekte kalite durumları göz önüne alınır.
  • Akü ve bataryaları; bu kapıların üzerinde çeşitli motorlar bulunmakta ve bu motorların elektrik akışını sağlaması sebebi ile akü sistemi kullanılmakta. Bu aküler boyut ve güçlerine göre sınıflandırılır aynı zamanda fiyatları da bu durum belirler. Ortalama fiyatlara göz atacak olursak; 45 TL den Başlayıp 250 TL ye kadar farklı ürün teminine imkan sunmaktadır.
  • Şalterler (anahtarlı); kapılara verilen elektrik enerjisinin motor kuşunu açmadan kolay yolla kesip veya tekrar enerji verilmesini sağlayan şalter ekipmanıdır. Bu ekipman fiyatlarına baktığımızda ise; kalitesine göre 30 TL ile 350 TL arasında değişmekte.
  • Butonlar; evlerimizde bulunan elektrik ışıkları açıp kapamaya yarayan duvara monte edilen anahtar benzeri ürünlerdir. Bunlar da ebat ve kalitesine göre değişiklik göstermekte. Bunlar ise 10 TL ile 110 TL arasında fiyat farklılıklarına sahipler.
  • Dişli kayışlar; kapıların hareketliliğini rahat ve sessiz bir şekilde sağlaması için kullanılan malzeme şeklidir. Bu teknik malzemenin fiyatlarını incelediğimiz de; bu ürün yelpaze si geniş olması dolayısı ile 50 TL ile 850 TL arasında değişkenlik göstermekte. Dişli boyu fiyat konusundaki önemli etkenlerden biridir.
  • Radar sensörleri; bu gözler sayesinde kapıya yaklaşan ışıkları algılayarak motorun çalışmasını ve kapının çalışmasını sağlayarak sorunsuz bir geçiş yapmamıza olanak sağlar. Bu sensörler oldukça fazla çeşit ve şeçeneğe sahip olduğu için fiyatlarda en az bu kadar farklıdır. Fiyat aralıklarını araştırırken 30 TL den başlayıp 500 dolar a kadar bol çeşit ile karşılaşıyoruz.

Fotoselli kapı yedek parça fiyatları bu oranlarda değişiklik göstermekle birlikte bizlere oldukça fazla seçenek sağlamaktadır.

fotoselli kapı - fotoselli kapı motoru - fotoselli kapı yedek parça - fotoselli kapı fiyatları

Fotoselli Kapı Yedek Parça Fiyatları

One thought on “ Fotoselli Kapı Yedek Parça Fiyatları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir