Fotoselli Kapı Yenibosna

Fotoselli Kapı Yenibosna

Otomatik fotosele sahip olan tek taraflı ve çift taraflı kapı tipleri oteller, iş merkezleri, bankalar, devlet daireleri, mağazalar, alışveriş merkezleri ve hastaneler gibi yaya trafiğinin çok yoğun olarak aktığı yerlerde kullanılmakta olan hızlı ve estetik kapı tipleridir. Açma kapama işlemini seri bir şekilde gerçekleştirmek ve isteğe göre renk ve cam seçenekleri ile mekâna göre bir tasarım yapılabilmektedir. Fotoselli Kapı Yenibosna ilçesinde yoğun bir şekilde bol alternatifli halde kullanılmakta olan kapı tipidir. Bunun yanı sıra içerdikleri materyaller ve hızlı açıp kapama özellikleri ile beraber bina içi ve bina dışı arasındaki ısı dengesi kurulmasında oldukça büyük işlev görmektedir.

Fotoselli Kapı Avantajları ve Yenibosna

Fotoselli kapılarda iki çeşit bulunmaktadır. Bu kapı tiplerinden olan çift taraflı yana açılan fotoselli kapılar oldukça fonksiyoneldir. Bu kapı tipinde kapılar aynı anda hem sağa hem sola doğru açıldığı için kapı seri bir şekilde açılmakta ve yine ihtiyaca göre seri bir şekilde kapanabilmektedir. İnsan trafiğinin yoğun olarak aktığı yerlerde sıklıkla tercih edilmektedir. Bu bakımdan fotoselli kapı yenibosna civarında sıkça tercih edilmekte olan bir kapı tipidir. Bu özelliklerinin yanı sıra iki yana da açılmasından dolayı simetrik görünümü ile ortama estetik bir görünüm katmaktadır. Bu özellikleri düşünüldüğünde binaların içinin kışın sıcak ve yazın serin olarak kalmasına katkısı bulunacaktır.

Fotoselli Kapı Çeşitleri ve Yenibosna

Otomatik fotoselli kapı çeşitleri diğer otomatik veya otomatik olmayan kapı tipleri ile karşılaştırıldığında fonksiyonel olarak birçok bakımdan önde olmaktadır. Bunlardan en önemlisi ısı yalıtımıdır. Hızlı açılıp kapanabilmesi ile ve içerdikleri materyaller ile bina içi ısının korunmasında oldukça iyilerdir. Fotoselli Kapı Yenibosna ilçesinde alternatif olarak hizmetleri verilmekte olan bir kapı sistemidir. İki tip kapı sistemi bulunmakla beraber tek taraflı olan tipleri sadece sağa veya sola açılmaktadır. Sabit veya hareketli kanat üzerine yerleştirilebilir. Diğer yandan iki taraflı açılan kapılarda mevcuttur. Aynı anda hem sağa hem sola açılabilmektedir. Dilenirse cephe üzerine dilenirse sabitler üzerine inşa etme seçenekleri mevcuttur.

fotoselli kapı - fotoselli cam kapı - otomatik fotoselli kapı - çift kanatlı fotoselli kapı - tek kanatlı fotoselli kapı

Fotoselli Kapı Siistemleri Yenibosna

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir