Fotoselli Mağaza Kapısı

Fotoselli Mağaza Kapısı

Fotoselli mağaza kapıları günümüzde kullanımı oldukça yaygın ve bir o kadar da gerekli. Hijyen konusunda hassas olan insanların kapı kolları konusundaki çekingen tavrını engelleyen bu kapı aynı zamanda kapı kolu olmaması sebebiyle gerçekten de hijyenik ve şık bir kullanım sağlıyor. Bu tarz kapıları genellikle dükkan veya mağazalarda görmeye alışığız. Bu kapılar otomatik açılması itibariyle kapı açmak için sürekli ayağa kalkmanızın veya işlek işyerleri açısından giriş çıkışlarınızı kolaylaştırmanızın en şık yolu diyebiliriz.

Firmamız yüzde yüzün üzerinde bir müşteri memnuniyetini hedefler ve bu hedef doğrultusunda sizlere alabileceğiniz en iyi hizmeti sağlamaktayız. Ayrıca firmamız sizlerin özel istekleri doğrultusunda farklı modelde kapılar da üretmektedir. Aynı zamanda firmamıza referans olabilecek pek çok büyük firmanın sahip olduğu güvenli ve şık fotoselli kapılar yapacağımız çalışmalara teminat niteliğindedir. Kaliteli malzeme kullanımı ve teknik donanımın haricinde ise yaptığımız kapıların tasarımlarında şıklığa ve güvenliğe de önem veren iş prensibimiz ile firmamızdan aldığınız bir otomatik kapının şıklığından, güvenliğinden, kaliteli malzemeler kullanılarak üretildiğinden ve güvenli olduğundan emin olabilirsiniz.

Kullanım Alanları

Bu tarz kapılar özellikle giriş ve çıkışların yoğun olduğu işletmeler açısından oldukça uygundur. Ayrıca lokanta, restoran gibi işletmelerde çalışanların elleri dolu ve hızlı hareket ettikleri mekanların iç kısımlarında kullanımı geçişleri kolaylaştırarak işlerinizi hızlandırırken, işletmenizin görünümünü de bozmayacaktır. Bunun haricinde olarak spor salonları, kamu kuruluşları, plaza ve rezidans girişleri gibi gün içerisinde işlek olan ve giriş çıkışın yoğun olduğu her yerde kullanımı oldukça avantajlı olacaktır. Avantajlı olmasının yanı sıra şık da bir görünüm sağlayacaktır ve kapıda bekleme sorununuzu tamamen çözecektir.

Teknik Detaylar

Bu tarz kapıların en önemli teknik detaylarını sıralayacak olursak yüksek hızdan yavaş hıza geçişinin yumuşak olması, pek çok farklı insan tarafından kullanılacağı için kullanım hatalarına dayanıklı olması, fonksiyon seçmenizi sağlayacak bir butonu olması, acil durumlarda açılma özelliği olması ve en önemlisi üretici firmanın yetkinlik belgesi olmasıdır diyebiliriz.

Model Seçenekleri

Fotoselli kapılar iki farklı kategoriye ayrılır. Bunlardan birincisi en çok tercih edilen yana kayar fotoselli kapı, ikincisi ise dairesel fotoselli kapılardır. Yana kayar fotoselli kapıların en büyük avantajı kullanımının kolay ve sade olmasıdır. Bunun haricinde olarak dairesel fotoselli kapıların avantajı ise büyük oteller gibi ihtişamlı olması gereken işletmelere gereken ihtişamı sağlamasıdır diyebiliriz.

imgres

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir