Fotoselli Otomatik Açılır Kapılar

Fotoselli Otomatik Açılır Kapılar

Sıklıkla tercih edilen tek ve çift kanatlı fotoselli kapı modelleri üstün bir mühendislik çalışması sonucunda üretilmiştir. Sorunsuz mekanik yapısı ve sistematiği sayesinde konforlu biçimde kullanılmaktadır. Özel teknikler kullanılarak üretilmiş olan otomatik kapılar farklı zevklere göre tasarlanabilmektedir. Tek yöne açılır fotoselli kapılarda yalnızca bir tarafında hareket kabiliyeti bulunmaktadır. Kısıtlı kullanım alanlarında tercih edilmektedir ve 700mm-3000mm kanat açabilme özelliğine sahiptir. Yanı sıra çift yöne açılma özelliğine sahip olan fotoselli kapılar senkronizeli biçimde sağa ve sola doğru açılabilmektedir. Açılım mesafesini kendisi ayarlayan simetrik yapılı kapı uygulama kolaylığı sayesinde sıkça tercih edilmektedir. Minimum 800mm-3000mm arasında geçiş genişliği bulunmaktadır. Tüm bu mekanizmayı çalıştıran algılayıcı fotoselli kapı sensör fiyatları tercih edilen cihaza göre değişmektedir.

Fotoselli Açılır Kapı Sensörleri

Temelinde fotodirenç sistemine dayalı çalışan kapılarda LDR sistemi bulunmaktadır. Bu sistemde ışık yoğunluğu yani direnç kullanılmaktadır. Bu değerler ışığın durumuna göre değişiklik göstermektedir. Fotoselli kapılarda kullanılan sensörler güneş ışığına karşı son derece duyarlı olmaktadır. Göz biçimdeki cihaz ayırt edici özellikleri ile üstün algılama yeteneğine sahiptir. Renkleri, siyahı, ışık değişikliklerini kolaylıkla ayırt edebilmektedir. Sensörler kontrol kartına adapte edilir ve arayüz ile bağlantı kurması sağlanır. Seri direnç ayarlanabilir değişkendir ve foto direncin de ayarlanması noktasında yardımcı olur. Sensör kullanım öncesinde tüp içerisine yerleştirilir ve parazit ışınlardan korunması sağlanır. Sadece ışığı algılayan kapı sensörü pratik kullanımı ile tercih edilmektedir. Fotoselli açılır kapı sensör fiyatları marka ve modellerine göre değişiklik gösterebilir.

Fotoselli Açılır Kapı Sensör Fiyatları

Otomatik bir kapının çalışması için dirence ihtiyaç olmaktadır. Açılır kapılarda algılama yeteneğine sahip olan elemanlar sensör olarak nitelendirilmektedir. Bu kapıların düzgün çalışabilmesi için tüm ekipmanın tam olarak işler olması son derece önemli olmaktadır. Fotoselli kapı sensör fiyatları uygun ve makul ücretler karşılığında satışa sunulmaktadır. Modeline göre fiyat farkının mevcut olduğu sensörler kaliteli malzeme içeriği ile liste fiyatı üzerinden satılmaktadır. Enerji ve ısı tasarrufu yapan fotoselli kapılar sensör fiyatlarının ekonomik olması sebebi ile de sıklıkla tercih edilmektedir.

fotoselli kapı - otomatik fotoselli kapı - fotoselli kapı sensör fiyatları -

Otomatik Fotoselli Kapı Ve Sensör Fiyatları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir