Geze Fotoselli Kapı

Geze Fotoselli Kapı

Geze fotoselli kapı ürünü en çok tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır.  Üretimi tamamen yabancı lisanslı olan bu ürün dünyanın birçok noktasında kullanılmakta, Amerika, Avrupa ve Rusya’da birçok kardeş üretim fabrikaları bulunan Geze fotoselli kapı hem ülkemizde hem de dünyada en çok tercih edilen ve bilinen bir markadır. Mekanik aksamının sunduğu güvenirlik ve programlanabilir özellikleriyle diğer otomatik kapı sistemlerinden kendi farkını kendi yaratmaktadır. Motorunun en mükemmel randımanı verdiği araç ve insan yoğunluğunun yaşandığı alışveriş merkezleri ve iş plazaların da hastanelerde en mükemmel randımanı vermekte ve insanlara güven sağlamaktadır. Dünyada en az kaza istatistiğinin bulunduğu kaza sebebiyetler ininde insanlar ve teknik servislerin olduğu anlaşılmaktadır. Mekanik aksamı ve fotoseli hiçbir şekilde uyarı dışında çalışmayan ve güvenlik seviyesi uzmanlarımızda en üst seviyeye çıkartılmış bir mekaniğe sahiptir.

 Geze fotoselli kapı sistemleri, cam sistemleri, ısı ve yangın sistemleriyle dünyada birçok alanda hizmet vermekte ve gün geçtikçe daha yenilikçi bir çalışmayı benimsemiştir. Otomatik kapı sistemleri olarak dış görünüşe kolayca uyum sağlayan ve kolay montajı ile dikkat çekmektedir. Konfor ve mükemmelliği birleştirdiğimiz otomatik kapılar manuel kapıların ve araç geçiş alanlarının vazgeçilmezi olmuştur. Kaza oranlarının son zamanlarda arttığı ve Çin ürünlerinin ucuz olması sebebiyle tercih eden bazı firmaların karşılaştığı sorunları ve kendilerine muhatap bulamadıklarından müzdarip olması otomatik kapı pazarının üzücü olaylarındandır. Kolay kullanımı ve motor gücünün de verdiği mükemmellikten dolayı kaza oranları Geze fotoselli kapı ürününde oldukça düşüktür. Kumandalı ve şifreli olarak üretimi yapılmakta ve güvenliğinize önem vermektedir. Kendinizi daha güvenli hissedeceğinizi size garanti ederiz. Sadece üretim ve montaj firması değil aynı zamanda diğer fotoselli ve otomatik kapıların Teknik servisliğini de üstlenmiş bulunmaktayız.

Geze fotoselli kapı üzerine takılabilecek her türlü aparat ve ısı sensörleri uygunluğu var ve kullanılabilir. Buzlu, aynalı ve normal cam olarak üretimi yapılmakta tek kanat veya çift kanat olarak müşterilerimize sunulmaktadır. Sıralanan bütün bu özellikleri Geze fotoselli kapı ürününün rakiplerine nazaran çok daha fazla bir şekilde tercih edilmesine etki etmektedir.

fotoselli kapı - otomatik fotoselli kapı - fotoselli kapı servis - fotoselli kapı motoru

Geze Fotoselli Kapı Sistemleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir