Kayar Cam Kapı Sistemleri

KAYAR CAM KAPI SİSTEMLERİ

Kayar cam kapı sistemleri, düzgün çalışma ve güvenilir performans için üretilen sofistike çağdaş bir tasarımdır. Süper sağlam olması ve eşik noktasından enerji tasarruflu tasarıma kadar bu kapılar her ortamda mükemmel bir etki yaratır. Herhangi bir oda ya da tasarımın tamamlanması için zahmetsiz ve zarif çalışma stilleri ile sektörün kriterlerini belirler. Kayar camlar estetik olarak tasarlanmalarının yanı sıra geniş yerlere uygulanabilirliği sayesinde ev içerisinde daha çok doğal ışıktan faydalanılabilir. Açık alanlara hafif ve kolay erişime ek olarak herhangi bir evi daha yaşanabilir ve keyifli hale getirir.

Kusursuz teknik özelliklere ve geniş tasarım yelpazesine sahip kayar cam kapılar firmamızın her ortama gönül rahatlığı ile uyguladığı sistemlerdir. Dayanıklılığı, estetik görüntüsü sayesinde birçok kişinin tercih ettiği kayar cam kapılar sizinde evinizi ve ofisinizi benzersiz yapabilir.

Kulanım alanları: 

Kayar cam kapılar evlerde ofislerde konferans salonlarında, banyo ve yatak odalarında rahatlıkla kullanılabilir. Her sitil ve bütçeye uygun geniş yelpaze imkânları sunan bu kapıların ayrıca ızgaralar ve donanım gidi dekoratif seçenekler her kapıyı bir diğerinden ayırarak benzersiz yapar. Kullanıcılarına engelsiz görüş ve çok miktarda ışık alımı sunan kayar cam kapı sistemleri küçük alanları ferahlatmak için kullanılacak en güzel yöntemdir. Özgün uygulama ve minimalist tasarım sayesinde uygulandığı her ortama uyum sağlar.

Teknik detaylar:

Ağır hava şartlarına dayanıklı hava sızdırmazlığıyla güçlendirilmiş termal performans ve Çok parçalı  inşaat gücü verimliliğini artırır. Estetik ve akustik özellikleri arttırmak için kapı ile cam duvar arasındaki minimum boşluk sağlanan cam kapılarda, cam delme yapmadan yüksek ağırlık kapasiteli basınç kelepçeleri ile tutulan cam paneller ortama daha estetik bir görünüm verir ayrıca kayar cam kapılarda pürüzsüz kaymayı sağlamak için makaralı sistem tasarlanmıştır.

Model seçenekleri:

Otomatik teleskopik kayar cam kapı sistemleri, standart çevre profilli yerden tasarruflu kapı, dairesel otomatik kayar kapı, Katlanır kayar kapı gibi model seçenekleri olan kayar cam kapı sistemlerinin, genişletilmiş cam alan içinde ince raylar ile çağdaş bir tarzda veya klasik stillerde olan çeşitleri mevcuttur.

imgres

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir