Label Fotoselli Kapı

Label Fotoselli Kapı

Label fotoselli kapı hakkında araştırma yaparken aslında fotoselli kapıların hayatımızda ne kadar büyük önem ve yer kapladığına şahit olduk, aslında hemen hemen hayatımızın her anında bu kapılarla karşı karşıya gelmekteyiz. Bunları tek tek sizlerle inceleyip bilgi sahibi olmaya çalışacağız. Dört çeşit ürünü bulunmaktadır. Bunları sıralayacak olursak şöyle;

  • LABEL Breakout Fotoselli kapılar   Label fotoselli kapı ürününün ilk çeşididir.

Yan yana kayar olarak hizmet vermektedir. Panik durumlarında kapı kanatlarına vurularak çalıştırılabilir bir sisteme sahiptir.90 derece dışa doğru açılır ve panik durumunda güvenli bir tahliye sunulmasını sağlar. İnsan tahliyesinde büyük önem arz ettiği için en çok tercih sebeplerinden biridir. Dolayısı ile hemen hemen birçok noktada karşımıza çıkmaktadır.

  • LABEL Dairesel Fotoselli Otomatik kapılar, isminden anlaşılacağı üzere dairesel bir alanda daire çizerek çalışan bir sistemdir. Bunu detayları ile inceleyelim;

Bütün cephelerde özgürce hareket olanağı sağlar, oldukça estetik bir görünüme sahiptir. İç ve dış bükey dairesel hareketlerin tamamını uygulayabilen bir sistemdir. Aynı anda birden fazla kişinin geçişine olanak sağlar fakat çoklu geçişlere ilk ürün kadar uygun değildir. Günümüzde genel olarak hemen hemen bütün otellerde bu sistem ile karşılaşmaktayız. Label fotoselli kapı ürünü olan bu hizmet şimdilerde büyük AVM ve restoranlar da karşı karşıya kaldığımız bir estetik hizmet haline gelmiştir. Ayrıca çevirmek için dokunmanız gerekmediğinden hijyenik olarak ta büyük önem arz eder.

  • LABEL Teleskopik Fotoselli Kapılar; dar alanlar için üretilmiş adete biçilmiş kaftan diyebileceğimiz bir üründür.

Düz kayar kapı sisteminde olduğu gibi teleskopik kapılar birbiri üzerlerine açılmaktadır. Çok fazla geçiş ve yoğunluk olan noktalarda dokunmadan hizmet alabileceğimiz bir sistemdir. Bu kapılarda üzerine vurgu ile dokunduğumuz fakat kapıya dokunmadığımızı belirtmemizin sebebi tabiki hijyen konusunda bize sağlıklı alanlar sunuyor olmasıdır.

  • LABEL Otomatik Kapı Düz Tip yana Kayar Kapılar; elektronik kontrol ünitesi ile hizmet sunan bir sistemdir.

Kapı hareketleri Software yazılım sistemi ile çalışmaktadır. En güzel hani hareketlerine kısıt getirebilmenizdir. Buda geçiş hızlarını belirlememize olanak sağlayan oldukça kullanışlı bir sistemdir.

label fotoselli kapı - otomatik kapı - fotoselli cam kapı - fotoselli kayar kapı

Otomatik Label Fotoselli Kapı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir