Otomatik Cam Kapı Özellikleri

OTOMATİK CAM KAPI

Hemen hemen her yerde karşımıza çıkan ve hayatımızı kolaylaştıran otomatik cam kapı artık olmazsa olmazlarsa biri haline gelmiş durumundadır. Günlük hayatımızda karşımıza çıkan kapılar mekanlar için hızlı mekanik ve kolay açılıp kapanabilmesi önem arz etmektedir. Estetiği ve konforu ile otomatik cam kapı tercih edilmektedir.

Otomatik cam kapı alanında uzmanlaşmış olan firma çalışanlarımız sizlere en iyi kaliteyi sunmak için hazır durumda beklemektedirler. Firmamızın üretmekte olduğu otomatik cam kapıları estetik, konforlu ve güvenilir olur sebebiyle tercih edilmektedir.

Otomatik Cam Kapı Teknik Özellikleri

     Modern görünümleri ile dikkati çeken otomatik cam kapı bir çok teknik özelliğe sahiptir. Bunlardan bir kaç tanesini ele alalım;

  • Otomatik olarak açılıp kapanabilme özelliği
  • Algılama sistemi
  • Manuel açılım
  • Dışarıdan gelen toz ve mikropların içeri kısmına geçişini engelleyen fırça sistemi
  • Anı kapanma veya açılmaya karşı bekleme süresi sistemi
  • İkili kanat sistemi
  • Panik çıkış sistemi

Otomatik cam kapı teknik yapı özelliklerinden biri olan algılama yani radar sistemi oldukça önemli arz etmektedir. Algılama sistemi sayesinde kapı otomatik olarak açılır. Bu sayede her hangi bir güç kullanımına gerek kalmaz. Bunun yanı sıra otomatik cam kapının açılıp kapama hızı da önemlidir. Hızlı açılması önemli olabilir ama kapanırken aynı hızda kapanmamalıdır. Daha yavaş bir şekilde kapanması olası kazaları engeller.

Firmamız profesyonel bir şekilde çalışıp sizlere otomatik cam kapı açma kapama teknik yapı özelliğini geliştirip sunuyor. Yaşamınız yaşam tarzınız firmamız için önem arz etmektedir. Deneyimli kadromuzla sizlere modern hayatın kapılarını açan firmamız en ince ayrıntıyı kaçırmadan otomatik cam kapı hizmetini sunmakta.

Otomatik Cam Kapı Fiyatları

     Hijyen sağlayan sistemli bir şekilde açılıp kapanması konusunda kolaylık sağlayan otomatik cam kapı estetik açıdan da tercih edilme sebeplerinden biridir. Fiyatını araştırırken her firmanın aynı fiyatı söylemediğini fark edeceksiniz. Bunun sebebi cam kalitesi ve sistem kalitelisidir.

Deneyimli firmamız ile sizlere modern hayatla uyumlu kaliteli ve teknik sistemi mükemmel olan bir otomatik cam kapı sunuyoruz. Firmamız la irtibata geçerek fiyat konusunda bilgi alabilirsiniz.

221

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir