Otomatik Cam Kapı Sistemleri

OTOMATİK CAM KAPI SİSTEMLERİ

Günümüz modern dünya mimarisinin hemen hemen her alan da her mekan da mükemmel bir şeffaflık arayışı ihtiyacı üzerine kullanım talebi büyük bir artış içinde ki otomatik cam kapı sistemleri çok yaygınlaşmıştır.

Otomatik cam kapı sistemlerin de kullanılan manet yani tutucu özelliği ile otomatik kayar cam kapı sistemlerin de birbirine manet sayesinde bağlantı yapılarak hem en az malzeme anlamında profili düşük hem de komple cam görüntüsü itibari ile göze çok hoş gelen bir yapıya bürünmektedir.

TEKNİK DETAYLAR

2 farklı şekilde uygulanabilen otomatik cam kapı sistemlerin de ilk olarak cam sadece üzerinde özel bir profil bağlantısı kurularak yapılmaktadır. Dikey şekilde kullanılan profiller belirlenen kanatlar altında isteğe göre dizayn edilmektedir. Bir diğer yöntem ise askı aparatları cam panel üzerine açılan vida deliklerine tutturulan çelik manet sayesin de askı görevi görür. Maliyet açısından biraz yüksek olmasına rağmen günümüz de en çok tercih edilen malzeme kullanım şekli ve ekstra şeffaflık açısından tercih edilmesi yönünden oldukça yaygınlaşmıştır.

KULLANIM ALANLARI

Ülkemizin çeşitli yerlerinde kullanılan otomatik bariyer sistemlerinin en çok karşımıza çıktığı yerler; gösterişli villalar, mağazalar, şirketlerdir. Kullanılmasının nedeniyse içeriye giren çalışanlar ve ya müşterilere dış dünya ile bağı kesip onlara konforlu ve rahat bir ortam sunmaktır.

 Otomatik cam kapı sistemlerinde kullanılan otomatik cam kapı sistemleri kumanda ile ve ya çeşitli sensörler ile çalıştırılabilir. Güvenlik olarak da kapıları istediğiniz şekilde açılıp kapanır durumda ayarlayabilirsiniz. Yani ister içeriden girişi ister dışarıdan girişi kapalı duruma getirebilirsiniz.

OTOMATİK CAM KAPI FİYATLARI

Bu sistemlerin fiyatlarına ise sitemizden bakabilirsiniz. Size en uygun fiyatlarla hizmet vermek için karşınızdayız. Otomatik cam kapı sistemlerinin ortalama fiyatları kullanılan alan, ölçüler ve kullanılan malzemelere göre çeşitlilik gösterebilir. Siz değerli müşterilerimiz internet sitemizden bu fiyatlara ulaşabilirsiniz. Fiyat aralığımız yaklaşık olarak 1000-5000 Amerikan Doları arasındadır. Yalnız bu tür sistemler günümüzde çok yaygınlaştığı için para harcamaktan korkmamanızı öneririz. Çünkü sizler için kullanabileceğiniz en güzel giriş sistemidir. Hem güvenlik hem konforu bir arada sunan bu sistemlere sonuna kadar güvenebilirsiniz. En yüksek seviyedeki şirketler, hastaneler, lüks alışveriş merkezleri her zaman otomatik cam kapı sistemleri kullanırlar. Buradan sonuçla bu sistemi araştıran kişiler olarak düşünmenize hiç gerek yoktur.

imgres

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir