Otomatik Fotoselli Kapı Kilidi

Otomatik Fotoselli Kapı Kilidi

 Otomatik fotoselli kapı kilidi estetik ve konfor göz ardı edilmeden güvenliğin sağlanmasına yönelik olarak daha çok site ve apartmanlarda tercih edilen bir üründür. İçeriden bir buton yardımı ile açılıp dışarıdan fotoselin tanıdığı bir cihaz ile kontrol edilebilen modeller tüketiciler tarafından yıllarca tercih edildi. Günümüzde ise herhangi bir temas gerekmeden içeriden yaklaşılınca ya da açılan el okutma özellikleri ile çalışan modeller mevcuttur. Güvenlik nedeni ile dış cephelerde kartlı ve şifreli yöntemler daha çok tercih edilirken içeriye ise kullanımı kolay ve son derece konforlu olan hareket algılı fotosel montajı gerçekleştirilmektedir. Sürgülü kapılarda uygulanabildiği gibi 90 derece açılabilen kapılarda da uygulanmaktadır.

Otomatik Fotoselli Kapı Kilidi Özellikleri

Ürünler standart olarak 1 000 000 kere açma ve kapama testinden geçirilerek seri üretim aşamasına alınmaktadır. Otomatik fotoselli kapı kilidi kişilerin yanı sıra hareketli olan tüm cisimlere karşı da duyarlıdır. Kamu kurumları ve kurumsal işletmelerde en çok sürgülü kapılarda tercih edilmektedir. Gerektiğinde kilitlenebilen özelliği sayesinde güvenliği artırıcı etkisi mevcuttur. Kilitleme anahtarla manuel olarak gerçekleştirilebildiği gibi şifreli olan otomatik modeller de uygulanmaktadır. Kapını açıldığını gösteren ve kapanmadığını gösteren uyarı sinyali özellikle site ve apartmanlarda uygulanan modellerde standart olarak sunulmaktadır. Kart ve şifre ile kontrol özellikleri eklenebilir, kapının açılma – kapanma hızı ayarlanabilir, gerekli görüldüğünde sistem devre dışı bırakılabilir.

Otomatik fotoselli kapı kilidi montaj, bakım, onarım ve servis hizmetlerini yıllardır güvenle ve özveri ile gerçekleştiriyoruz. Bunun yanı sıra seksiyonel kapılar, garaj kapısı ve mekanizmaları, otopark aynaları, son teknoloji ile otomatik kepenk sistemleri, hangar vb yapılar için endüstriyel kapılar, kartlı ve şifreli otomatik kapılar, zincirli bariyer sistemleri, hidrolik dubalar, kollu bariyer, yana kayan hafif kapılar için motor, raylı demir kapı motoru, otomatik bahçe kapısı motoru, dairesel nitelikli demir kapı malzemeleri, montaj ekipmanları, kumanda çeşitleri ve tüm yedek parça çeşitleri ile hizmet vermekteyiz. Montajı kolay, çevreye uyumlu ve son derece güvenli ürünler hakkında mutlaka bizden bilgi alın.

otomatik kapı - fotoselli kapı - fotoselli sürgülü kapı

Otomatik Fotoselli Kapı Kilidi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir