Otomatik Fotoselli Kapılar

Otomatik fotoselli kapı

Otomatik fotoselli kapılar günümüzde son derece yaygın olarak kullanılmaktadır. Alışveriş merkezleri, hastaneler, süpermarketler, okullar, bankalar, giyim mağazaları, kozmetik mağazaları, restoranlar, cafeler gibi akla gelebilecek her türlü mekânda tercih edilen otomatik fotoselli kapılar, kullanımı kolay olduğu için tercih edilir.

Ticari binaların yanı sıra günümüzde birçok evde de tercih edilmeye başlanan otomatik fotoselli kapılar, hem şık hem de pratik kullanımları sayesinde oldukça fazla tercih edilmektedir.

Nerelerde kullanılır.

Otomatik fotoselli kapılar aslında her türlü mekânda kullanım için uygundur.

  • Alışveriş merkezlerinin girişlerinde
  • Butik, kozmetik, eczane vb gibi her türlü dükkân girişlerinde
  • Hastanelerin acil girişlerinde
  • Okul binalarının girişinde ve bazı okullarda sınıf kapılarında
  • Müze, tiyatro, sinema gibi sanat merkezlerinde
  • Cafe, bar, restoran gibi yerlerde

Başta olmak üzere pek çok yaygın kullanım alanı vardır.

Otomatik fotoselli kapıların kullanım alanları kadar, kullanım amaçları da farklılık gösterse de, burada en önemli nokta ısıyı korumaktır. Hizmet verdiğimiz pek çok noktanın ortak özelliği yoğun insan trafiğinin olduğu, giriş çıkışlarda akışın fazla olduğu yerlerdir. Dolayısıyla bu yoğunluk içinde, ortam ısının hızlı değişmesi kaçınılmazdır. Yazın sıcak, kışın soğuk havanın iç mekâna girmesini engellemek ve içerideki havanın da dışarı çıkmasını engellemek için kullanılan en etkili yöntemlerden biridir. Otomatik fotoselli kapılar, hava perdesi ile desteklendiğinde, ısı sabitlemek için daha iyi sonuç verirler.

Firmamız üretim yaptığı uzun yılların tecrübesi ile Otomatik fotoselli kapılar ve üretimini yaptığı diğer ürünlerin, hammadde seçiminde işin son teslimine kadar her aşamasında titizlikle çalışmaktadır. Otomatik fotoselli kapının kullanılacağı alanın incelenmesinden, hangi malzemenin kullanılacağına kadar her adımda sizin yanınızda olarak ve sizin tercihleriniz doğrultusunda çalışmaktayız.

İşimizi yaparken, bu devirde en kıymetli şeyin zaman olduğunu asla unutmadan, son derece hızlı çalışıyoruz. Yapılan keşif çalışmasının ardından, kullanılacak malzemeye, boyuta, hava şartlarına ve fiziki özelliklere göre değişmekle birlikte, mutlaka birlikte oluşturduğumuz çalışma takvimine sağdık kalıyor ve iş teslim tarihini söz verdiğimiz süreden uzun tutmuyoruz.

Model ve fiyat bilgisi için lütfen iletişime geçin.

images

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir