Otomatik Kayar Kapı

Otomatik kayar kapı

Günümüzde hemen her alışveriş merkezi, hastane vs. gibi kalabalık ortamlarda karşımıza çıkan otomatik kayar kapı hem kullanım kolaylığı açısından hem de hijyenik olması bakımından en çok tercih edilenler arasında ilk sıralarda yerlerini almaktadır. Bu kapılar, üzerinde bulunan sensörler ile kişiyi algılar algılamaz kendiliğinden temassız bir şekilde açılır ve böylelikle insanlar kapı ile temas etmeden içeri ya da dışarı çıkabilirler. Ayrıca oldukça estetik görünümü ile modern ya da eski yapı ayrımı yapmaksızın hemen hemen her alana uyum sağlarken, gayet uzun ömürlü ve konforludurlar. Teknolojik gelişmelerin biz insan hayatına sağladığı en kullanışlı ve en büyük kolaylıklardan biri olan bu kapı sistemleri, kusursuz bir mekanik sistemle ve son teknolojinin mühendislik harikası olarak imal edilerek hayatımıza girmiştir.

Üretim, montaj, tasarım ve yedek parça tedarik süreçleri ile müşteri memnuniyeti odaklı geniş bir hizmet sunmayı amaçlayan firmamız zengin ürün çeşitliliği, uzman tasarımcılar ve yüksek mühendis kadrosu ile fotoselli kapı sektöründe hizmet vermektedir. Firmamız üstün kalite ve teknik donanımları ile kapalı olan kapıları güvenle açmayı hedeflemektedir.

Kullanım alanları

Bu kapı sistemi spor salonlarından hastanelere, büyük alışveriş merkezlerinden okullara, iş merkezlerinden otellere, marketlerden özel kuruluşlara, şirketlerden kamu binalarına, fabrikalardan havalimanlarına kadar akla gelebilecek ve giriş çıkışın çok fazla olduğu hemen her alanda kullanılabilmektedir.

Modern döneme uyum sağlayarak zaman kaybı yaşatmadan ve kişilerle temas edilme durumu söz konusu olmadığı için gayet hijyenik ve görsellik açısından son derece estetik bir hava barındıran kayan kapılar, firmamızda bulunan zengin çeşit yelpazesine sahip kataloglardan seçim yapılarak hem zevkinize hem de cebinize göre tercih yapabilme olasılığı sağlamaktadır.

Teknik özellikler

Alan sıkıntısı olan yerler için tasarlanmış tek kanatlı ya da geniş alanlarda birçok insanın geçmesini kolaylıkla sağlayabilmek için çift kanatlı veyahut dar alanlara rahat geçiş sağlayabilmek amacıyla geliştirilmiş teleskopik fotoselli kapılar birçok ihtiyaca göre tasarlanmaktadır. Bu kapı sistemlerindeki en önemli özelliklerden biri kapı geçişlerinin yavaş, açılıp kapanma hızının ise ayarlanabilir olmasıdır. Ayrıca acil durumlarda açılabilme özelliği bulundurulması önemli bir diğer ayrıntıdır.

20141014_110347

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir