R Tec Otomatik Fotoselli Kapı

R Tec Otomatik Fotoselli Kapı

Geniş bir ürün yelpazesi sunarak müşterilerin farklı alanlardaki talep ve beklentilerini karşılayacak planlamalar yürüten R Tec Otomatik Fotoselli Kapı ürünlerinin zorlu koşullarda da üstün performansla çalışmasını sağlamaktadır. Yetkili satış ve satış sonrası servislerle geniş bir ağa ulaşmayı amaçlayarak müşterilere en yakın noktadan hizmet sunmak ve müşterilerin karşılaşabilecekleri herhangi bir sorunu mümkün olan en kısa sürede çözebilmek için gereken faaliyetler yürütülmektedir. Üretilen ürünler üstün performansın yanı sıra kalitesi ve sağlamlığıyla dikkat çekme aynı zamanda uzun süreli kullanım imkanı vermektedir. Piyasaya sürülen ürünler yüksek sıcaklık ve nem ile yoğun yağış koşulları altında da istenen performansı verebilme adına gerekli ekipmanlar ile donatılmaktadır. Deneyimli ve çözüm odaklı bir yaklaşım içerisinde bulunan personellerden oluşan servisler ile her soruna çözüm bulabilmek mümkün hale gelmektedir.

R Tec Otomatik Fotoselli Kapı Sisteminde Yer Alan Uygulamalar

Farklı ışık ortamlarına uyum sağlayacak şekilde direnç gösteren fotodirençlerden meydana gelen fotosel sistemi otomatik kapılarda tercih edilebilmektedir. R Tec Otomatik Fotoselli Kapı ışık yoğunluğu ile ters oranda direnç gösterimi sağlayacak şekilde yapılandırılmış olup karanlık ortamlarda en yüksek değerlere ulaşabilecek özelliklere sahiptir. Gölge ve ışık değişikliği gibi değişikliklerini kısa sürede algılayabilmeyi mümkün kılan sensörler fotoselli kapı uygulamalarında yaygın olarak tercih edilmektedir. Bu uygulamalarda var olan direnç versiyonlarının gerilim versiyonlarına dönüşümünü sağlayacak çalışmalar yürütülmekte olup hassaslık ayarının kullanıcı tarafından yapılabilmesi ve sensörlü fotosel sisteminin daha direktif hale getirilebilmesi mümkün olmaktadır.

R Tec Otomatik Fotoselli Kapı Özellikleri

Kolay kullanım imkanı ve estetik görünümü ile ön plana çıkan R Tec Otomatik Fotoselli Kapı birçok alanda kullanılabilmekte ve farklı ortam şartlarında istenilen çözümleri sunabilmektedir. Kış sezonunda algılama donanımları sayesinden ısıdan tasarruf edebilmeyi mümkün kılan fotoselli kapı, yaz mevsiminde de klima sistemlerinin üstün performansla görev yapabilmesine yardımcı olmaktadır. Farklı geniş ve yüksekliğe sahip alanlara da kurulabilme imkanı veren modeller yoğun kullanım şartlarında da açma ve kapama faaliyetlerini kısa sürede gerçekleştirebilmesi nedeniyle müşteri memnuniyetinin en üst düzeye çıkmasını sağlamaktadır. Teknolojik gelişmeler ışığında nitelikleri zaman içerisinde daha iyi hale getirilen ürünün farklı modelleri de müşterilerin beğenisine sunulmaktadır.

r tec otomatik kapı - fotoselli kapı - fotoselli kayar kapı - otomatik fotoselli kapı

R Tec Otomatik Fotoselli Kapı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir