Radarlı Kapı

Radarlı Kapı

Günümüz teknolojisinde otomasyon sektöründe her geçen gün değişmeler yaşanıyor. Teknoloji sürekli olarak ilerledikçe insanların da teknolojik aletlere ihtiyaçları oluyor. Radarlı kapı son dönemlerin en büyük icatları arasında yer aldığını söylemek mümkün. İnsanların çok fazla giriş çıkış yaptığı mekanlarda, kalabalık merkezlerde insanlara rahatlık sağlar. Radarlı kapı kapıyı açabilmek için herhangi bir fiziksel güce ihtiyaç duyulmadan otomatik olarak açılıp kapanabilir. Radarlı kapılar cam kapı çeşitlerine de uygulanabilmektedir. Aynı zamanda daha çok alüminyum profilden imal edilen kapılara da uygulanabilir. İnsanlar için hem rahat, hem hızlı, hem de hijyen konusunda başarılı bir icat olduğunu söyleyebiliriz. Radarlı kapılar bugün alışveriş merkezlerinde, marketlerde, mağazalarda, kütüphanelerde, iş yerlerinde ve sayabileceğimiz pek çok yerde güvenli bir şekilde tercih edilip kullanılıyor. Halk arasında ise radarlı kapılar için otomatik kapı da denebiliyor. Radarlı kapılar ile kullanacağınız mekanda geçiş kolaylığı, zaman tasarrufu ve güvenliğinizi arttırabilirsiniz.Firmamızın üretmiş olduğu radarlı kapılar oldukça güvenli olup tercih edilme oranı da gün geçtikçe artıyor.

Kullanım Alanları

Radarlı kapı modelleri  genel olarak büyük mağaza ve alışveriş merkezleri, cafeler, lokantalar, marketler, spor salonları, kütüphaneler, kültür merkezleri, okullar, hastaneler, ameliyathaneler, döviz büroları, eczaneler, devlet kurumlar, özel iş yerleri, oteller, toplu taşıma araçları gibi insanların sıkça bulunacağı alanlarda kullanılır. Günümüz teknolojisinin hızına ayak uyduran, kapı açma kapatma gibi sıkıntıların olmadığı, hijyen konusunda da temizlik sağlayan bu kapılar günümüzde neredeyse her konumda karşımıza çıkıyor. Radarlı kapılar ile insanların ve araçların giriş çıkışlarını kolaylaştırıp, kontrolün sağlanabilmesi nedeniyle radarlı olarak üretilmiş ve kullanılmaya devam ediyor. Firmamızın üretip satışa sunduğu radarlı kapı modellerinden istediğiniz yerde kullanabileceğiniz her tarza uygun kapı modelleri mevcuttur.

Teknik Detaylar

Radarlı kapıların geniş yelpazeli teknik detayları bulunuyor. Öncelikle radarlı kapıların sağlayabileceği tüm hareketleri kendi kendine kontrol etmelidir. Otomatik olarak açılıp kapanma, iç radar iptali, dış radar iptali, tamamen açık, tamamen kapalı, kış konumu gibi fonksiyonlara sahip olması gerekmektedir. Radarlı kapıların acil açılma özellikleri bulunmalıdır. Yangın gibi afet durumlarında açılmalı hatta açık beklemelidir.  İstendiği zaman dışarıdan uzaktan kumada ile ve şifre yöntemi ile açılıp kapanma özelliğine sahip olmalıdır. Kapı motoru ve kapı şasesi tek kanat olarak 1200 mm gücünde açılacak kapasiteye sahip olmalıdır. Radarlı kapıların açık kalma süreleri 0—5 saniye olarak ayarlanabilmektedir. Taşıma kapasitesi ise iki kanat için 250 kilogram olmalıdır. Firmamızın radarlı kapı koleksiyonlarına bakarsanız çok fazla çeşitte ve teknik özellikleri bakımından güvenilir diyebileceğimiz kapıları inceleyebilirsiniz.

imgres

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir