Yanar Kayar Fotoselli Kapı Fiyatları

YANA KAYAR FOTOSELLİ KAPI FİYATLARI

                Otomatik kapı olarak da bilinen, camdan kapılara da yapılabilen, alüminyum profilden üretimi daha çok olan kapılara denir.

Yanar Kayar Fotoselli kapı fiyatları olarak; döner kapı sistemleri, dairesel kapı sistemleri, teleskopik kapı sistemleri, sağlık kurumları kapı sistemleri ve 90 derece kapı sistemleri mevcuttur. Birçok çeşidi olan otomatik kapıların yaşlı ve engelliler için kullanımı oldukça kolaydır. Yanar Kayar Fotoselli kapı fiyatları otomatik kayar kapı olarak da bilinir. En çok tercih edilen yana kayar modeli olmaktadır. En önemli detayı kapı için net genişliğidir. En ideal mesafe 160- 180’cm dir. İdeal yükseklik ise 210- 220’cm dir. Mekanik kilit sistemi en çok tercih edilen kilit sistemidir. Bu tarz kapı sistemlerinde karşılaşılan ölçü aralığı ölçü aralığı; 3m *2m’dir. Bu ölçüdeki kapı için 3.000,00 TL gözden çıkarılmalıdır. Tabi bu fiyatta yine kullanılan malzemelere göre farklılık göstermektedir.

Artık kapı açık kaldı derdi ortadan kalkacaktır. Radarlı kapılar olarak da bilinen Yanar Kayar Fotoselli kapı fiyatları harekete duyarlı olarak otomatik açılıp kapanmaktadır. Girişleri tercihinize göre radarlı, şifreli, parmak izi, buton kontrolü ve uzaktan kumandalı olarak seçebilirsiniz.

Yana kayar fotoselli kapılar;

  • Bina giriş – çıkışlarında tercih edilmektedir,
  • Otomatik açılıp – kapanma özeliği taşır,
  • Açılıp – kapanma süreleri ayarlanabilmektedir.
  • Güvenlik özelliğini arttırabilmek için buton kontrolünü tercih edebilirsiniz.
  • Enerji tasarrufu sağlamaktadır.

Bu tarz kapıları hastane, okul, havaalanı, banka, avm , otel, restaurant, market gibi alanlarda da kullanabilirsiniz. Tek giriş- tek çıkış gibi 2 adet otomatik kapı kullanılan mağazalarda müşterilerin birincil ihtiyaçlarının yanı sıra ikincil ihtiyaçlarına da yönlendirerek ekonomik katkı sağlar. Ve mağaza içi güvelik sistemine destek verir

Size en uygun Yanar Kayar Fotoselli kapı fiyatları sistemlerini sunabilmek adına firmamız kullanım koşullarına uygun tespit yaparak hazırlamaktadır. Uzman personellerimiz sayesinde ilk günkü gibi her yeni işe ayrı bir heyecan ile yaklaşarak en iyi sonuçları almayı hedeflemekteyiz. Firmamızda her şeyden önce müşteri memnuniyeti gelmektedir. Siz değerli müşterilerimiz sayesinde her geçen gün daha fazla ihtiyaç ve isteğe uygun şekli ile kapılarımızı sizlere sunmaya hazır bulunmaktayız.

images

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir